Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Sylwester kołobrzeg

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sylwester kołobrzeg

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • maniuta 16 lis 2013, 14:08
    Jak sylwester w Kołobrzegu, to gdzie? przebiegły
    Cytuj
  • charlotte1991 22 lis 2013, 19:20
    Nigdy nie byłam na sylwestra nad morzem. Zawsze wybierałam się do Zakopanego. W tym roku planuję wyjazd do Warszawy, liczę na dobrą imprezęuśmiech Zarezerwowałam już hotel dla siebie i znajomych.
    Cytuj
  • Okokonia 9 gru 2013, 11:58
    Ja też wybieram się do Wawy! Postanowiłem dać w tym roku szansę Strefie Singla. Robią na prawdę niezłe imprezy - i to nie tylko w Warszawie.
    Cytuj
  • jacuss 9 gru 2013, 18:11
    Kołobrzeg jest bardzo ładnym miastem letniskowym. Jak sama nazwa wskazuje dotyczy to lata nie zimy. Nad morzem wieje i to tak, że siedzisz przez cały czas w pomieszczeniu. Mając silną wolę zobaczysz morze przez pięć minut i uciekniesz. Dlatego też nie polecam ci spędzać tam sylwka. Jedź chociażby do Łodzi. Tam jest super impreza na ulicy.
    Cytuj
  • Moloo 11 gru 2013, 21:27
    ja na Twoim miejscu popatrzył bym tutaj na hotele http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/trojmiasto/hotel-trojmiasto.htm i na oferty jakie dają. Sądzę że z tak dużej listy można wybrać coś konkretnego.
    Cytuj
  • belka74 13 gru 2013, 22:03
    sylwester nad morzem to niesamowita przygoda, od 3 lat z mężem jeździmy tam na sylwestra nie są drodzy no i już poznaliśmy fajną grupę ludzi z całej Polski i właśnie tam na balu sylwestrowym spotykamy się co roku wielki uśmiech
    Cytuj
  • Francuzes 17 gru 2013, 10:41
    byle nie za blisko tego morza bo może się to źle skończyć
    Cytuj
  • Kajakarz 17 gru 2013, 20:24
    Chciałoby mi sie na sylwestra nad morze...
    Cytuj
  • 18 gru 2013, 12:06
    Nad morzem sylwester? Wolę jednak góry na tę okazję uśmiech
    Cytuj
  • indonezja 20 gru 2013, 9:30
    my się wybieramy do rodziny ale nie bedziemy mieli noclegu bo mają przeludnienie u siebie w mieszkaniu więc musimy coś znaleźć będzie nas 5 i zastanawiam się nad domkami takimi jak tu tylko pytanie czy to nie będzie za zimno pomimo że będzie się kominek palił? może lepiej hostel? jak myślicie ?
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum