Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Farba do rozjaśniania włosów

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Farba do rozjaśniania włosów

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • IKZE 26 maj 2014, 4:28
    Hej dziewczyny! Jaką polecicie mi farbę na rozjaśnienie włosów? Naturalnie jestem szatynką
    Chcę je po prostu rozjaśnić, jednak nie mam wymarzonego, konkretnego koloru. zresztą, tak czy siak, wiem że sama i ta nie uzyskałabym.... a nie śpieszno mi teraz do fryzjera. Ostatnio wydałam sporo kasy i się tylko wkurzyłam, pomyślałam, że tak to ja sama sobie mogę pofarbować włosy.
    Żeby Wam trochę nakreślić kolor moich włosów mogę powiedzieć, że mają one odcień kawy z mlekiem, kakao.... karmel ciemniejszy.. kurde.. nie wiem.. ciemny blond? Najbardziej chciałabym rozjaśnić, na drugim miejscu ex aequo - czerwony lub brązowy taki w odcieniu mlecznej czekolady. Druga sprawa, to jakiej farby powinnam użyć? Chodzi mi o te, które są bez problemu są dostępne w sklepach, wcześniej jak farbowałam, to właśnie jakąś z tej linii PALETTE. Farba dobrze pokrywała i generalnie byłam zadowolona, na pewno nie schodziła szybko. Spotkałam się jednak z opiniami, że jest za silna, przez co włosy bo dłuższym stosowaniu mogą się wydawać zniszczone. Ze swojej strony co możecie polecić?
    Cytuj
  • Kotsu 2 cze 2014, 11:16
    Jeśli chodzi o rozjaśnianie włosów, to najlepiej będzie jeśli wybierzesz się do fryzjera, bo sama możesz sobie bardzo zniszczyć włosy.
    Cytuj
  • szarlottka 21 cze 2014, 12:35
    Najlepiej idź do fryzjera żeby ci pofarbował włosy albo chociaż zapytaj go jaką masz kupić farbę i wtedy zamów ją sobie w internecie. Będzie taniej. Możesz też zrobić [url=http://bezpiecznyprzelew.pl/]szybki przelew[/url] wtedy jest szansa, że sprzedawca szybciej wyśle paczkę. Ja ostatnio poprosiłam koleżankę by kupiła mi farbę w hurtowni i będę farbowała włosy w przyszłym tygodniuuśmiech
    Cytuj
  • dba4 24 cze 2014, 0:01     (ostatnio zmieniony przez autora 24 cze 2014, 0:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Farba niszczy włosy. Teraz w Rossmannie w promocji jest taki spray do rozjaśniania włosów.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 17 kwi 2015, 6:49     (ostatnio zmieniony przez autora 26 kwi 2015, 17:12, w całości zmieniany 1 raz)
    dba4 napisał:Farba niszczy włosy. Teraz w Rossmannie w promocji jest taki spray do rozjaśniania włosów.
    Niekoniecznie. Wszystko zależy od tego co w składzie ma farba. Są w Polsce farby, które nie zawierają amoniaku oraz innych szkodliwych substancji i tym samym nie będą niszczyły włosów.
    Taką naturalną pielęgnację możesz zamówić przez internet. Lubię te farby:
    http://kufereknatury.pl/kategoria-produktu/kosmetyki-dla-niej/pielegnacja-wlosow/naturalne-farby-do-wlosow/

    Marka Herbatint nie jest tania i nie ma tam takiego dużego wyboru farb ale - pielęgnują ! Włosy łatwo się po nich rozczesują. Nie są zniszczone.
    Cytuj
  • nina_ky 17 kwi 2015, 12:39
    Rozjaśnianie bardzo niszczy włosy i jeśli miałabym się już na nie zdecydować to tylko u profesjonalnej fryzjerki.
    Cytuj
  • stobejczyk 19 kwi 2015, 14:37
    Zgadzam się z Tobą całkowicie. Szkoda włosów na nieprofesjonalne eksperymenty. Jak nie wiesz gdzie się wybrać na farbowanie włosów, skorzystaj z wyszukiwarki. Tam znajdziesz dużo zabiegów w największych miastach w Polsce, więc niezależnie gdzie mieszkasz, znajdziesz coś blisko domu. Może też trafisz na na zniżki, które udziela, tylko zapisz się na newsletter.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum