Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jak rzucić palenie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak rzucić palenie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • tymmko 15 cze 2020, 23:54
    Pytanie do osób które rzuciły papierosy, stosowaliście środki typu recigar z cytyzyną. Czytałem że ten środek jest bardzo skuteczny i hamuje chęć zapalenia, organizm nie chce nikotyny. Na pewno jakbym przestał chociaż na tydzień palić to bym mial motywację żeby się tryzmać dalej
    Cytuj
  • Kanita 17 cze 2020, 21:36
    Ja jestem w trakcie rzucania palenia, więc mogę powiedzieć jak wygląda na moim przykładzie. Zdecydowałam się na wykupienie kursu z Reset33 - świetna sprawa, bo przede wszystkim pomaga zrozumieć problem, pomaga zrozumieć jak ten nałóg nami rządzi. I dzięki temu łatwiej się go pozbyć.
    Cytuj
  • pajkama 18 cze 2020, 22:55
    moj ojciec tych tabletek używal, od ponad 3 miesięcy nie pali, a rzucił po 30 latach palenia i to sporych ilości, bo paczka dziennie, w końcu jakoś się zmotywował i rzucił, wszyscy go dopingowaliśmy ale tabletki dużo zrobiły, bo w tych gorsych chwilach po prosut nie czuł potrzby palenia
    Cytuj
  • janna 28 cze 2020, 23:11
    Mój mąż rzucał palenie z recigarem, myślałam, że nie da rady ale na szczęście nie poddał się i już drugi miesiąc nie pali uśmiech Także wierzę, że warto próbować , nie poddawać się, być dobrej myśli a na pewno się uda uśmiech
    Cytuj
  • izapixi 31 sie 2020, 12:04
    czy od razu jak się zacznie brać ten recigar to przechodzi ochota na fajki czy dopiero po jakimś czasie?
    Cytuj
  • jackowskyy 28 mar 2021, 23:12
    u mnie to po jakichś 3 dniach brania tabletek przeszło, od tamtego momentu w ogóle nie chciało mi się palić i do nałogu nie wróciłem
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2021, 23:17
    Recigar to niezłe wsparcie. Kosztuje niewiele więcej niż paczka fajek, więc stanowczo warto spróbować.
    Cytuj
  • Rybka12e 28 wrz 2021, 19:02
    MI pomogły filmy motywacyjne z strony RESET 33
    Książka Allena też, ale filmy są lepsze o wiele.
    Tylko psychologia, żadne tabletki nie pomagają na zawsze. Psychologia pomaga na zawsze.
    Cytuj
  • Inatka93 19 kwi 2022, 16:47
    Powiem Ci że ja próbowałam jakimiś takimi tabletkami i jeszcze wiecej mi się palić chciało skrzywienie . No masakra jakaś, dlatego nie przemawia to do mnie teraz. Myślę raczej o kursie, no programie reset33. Znajoma w pracy mi wspomniała, podobno jej pomógł rzucić palenie. Nie wiem. jak na to spojrzeć... Próbowaliście?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Rezonans