Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Jaki kupić termometr?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kupić termometr?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • misteddy 5 lut 2014, 9:59
    Zastanawiam się nad zakupem termometru dla dziecka. Największy dylemat mam z tym czy wybrać "tradycyjny", czy może bezkontaktowy?
    Jeśli ktoś zna się na tym bardziej ode mnie może mi polecić coś konkretnego z oferty https://sklep.chde.pl/temperatura/ - z góry dziękuję uśmiech
    Cytuj
  • fitmania 15 lut 2014, 14:43
    Tradycyjny - rtęciowych już nie ma, a one uchodziły za najdokładniejsze. Są galowe - trochę trudniej się je "strzepuje". Elektroniczne, dotykowe - nie polecam. Na czole pomiar temp. jest obarczony z reguły sporym błędem. Dokładniej nieco w uchu ale i tu 100% pewności nie ma nigdy. Natomiast widziałam w szpitalu taki na laser - on wydaje się być ok, nie wiem jak z ceną.

    Cytuj
  • Zuzzanna 19 lut 2014, 16:52
    Ja mam elektroniczny, rtęciowy ma moja babcia.
    Cytuj
  • pani_woda 30 lis 2014, 22:53
    mam elektroniczny bezdotykowy geratherm termometr non contact, jest precyzyjny w swoim pomiarze, rtęciowych się boję
    Cytuj
  • nina_ky 5 gru 2014, 12:59
    Posiadam termometr elektroniczny, aczkolwiek uważam, że jednak rtęciowe były bardziej skuteczne (choć też niebezpieczne dla zdrowia w momencie zbicia się). Uważam, że wystarczy w aptece się poradzić w kwestii wyboru termometru.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Wzdęcia
Następna: dzień kobiet