FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Lokówka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • aleksis 23 lip 2018, 12:38
    Dziewczyny jakie lokówki polecacie? Co myślicie o lokówkach automatycznych? Ma któraś z Was?
    Cytuj
  • izapixi 24 lip 2018, 11:13
    Mam curl secret i wiem że teraz jest w promocji, można kupic w euro w promocji ze świetną kosmetyczką za złotówkę model C1102AME
    Cytuj
  • jarzebina 27 wrz 2018, 13:31
    Ja mam lokówko suszarkę z babylissa. Z taką dużą okrągłą szczotką. Zwykle nie mam czasu na suszenie i prostowanie czy kręcenie, a tu mam dwa w jednym. Bo jak wyciągam włosy na tej szczotce to się fajnie wygładzają i lekko prostują, a jak chwilę potrzymam zakręcone, to powstają fajne fale. Jestem z niej bardzo zadowolona uśmiech
    Cytuj
  • piggy55 16 maj 2019, 17:24
    Dziewczyny którą lokówkę z babyliss polecacie do bardzo grubych i trudno układających się włosów? Chcę w coś zainwestować, bo mam w tym roku komunię, wilka wesel, szkoda mi za każdym razem wydawać stówki czy więcej na fryzjera
    Cytuj
  • adammaj 22 maj 2019, 14:31
    ja mam już od dłuższego czasu z babyliss i cenie je sobie, szybciutko się nagrzewają i łatwo można nimi operowac. Kupiłam je z okazji dużej ilości wesel u znajomych i nie chciałam ciągle wydawac na fryzjera, więc sama metoda prób i błędów nauczyłam się cos tam tworzyć.
    Cytuj
  • piggy55 17 wrz 2019, 10:46
    dzięki za polecenie babyliss, kupilam model C425E. Bardzo mi się nią super robi loki, szybko się nagrzewa, jest wygodna, ma krótki klips który sprawia że loki nie są zniekształcone jetem zadowolona z niej
    Cytuj
  • marg_1 29 gru 2019, 16:27
    ja też zadowolona jestem z babyliss
    Cytuj
  • jarzebina 31 gru 2019, 12:12
    Spróbuj lokówko-suszarki. Ja też mam grube i gęste włosy i świetnie sobie u mnie radzi. Mam model Babyliss Creative AS520E, w zestawie są 3 szczotki do wyboru, w zależności o tego jaki efekt chcesz uzyskać.
    Cytuj
  • markowskamarka 26 sty 2020, 12:59
    ja mam lokówkę automatyczną Babyliss Rose Blush, dostałam ją teraz na gwiazdkę i przyznam szczerze, że nie sądziłam, że się w niej aż tak zakocham. Bardzo łatwo nią się robi loki, w zasadzie robi je sama, nie przycina pasma włosów, nie przypala, ma fajne ceramiczne płytki, które bardzo płynnie naplatają pasma włosow, może kręcić loki naprzemiennie co daje fantastyczny efekt, takich luźnych "niesfornych" lokow, polecam
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum