Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Mały problem:(

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mały problem:(

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • kotek020 8 lip 2015, 22:32
    Hejka co stosujecie na nietrzymanie moczu i do tego ciągle nieprzyjemny zapachsmutny????? Jak sobie z tym problemem radzicie???
    Cytuj
  • kotek020 14 lip 2015, 0:15
    ... doradźcie coś pilsss bo nie wiem co robić smutny mam nadzieje ze nie jestem sama z takim problememsmutny
    Cytuj
  • kifonda 30 lip 2015, 23:38     (ostatnio zmieniony przez autora 31 lip 2015, 22:17, w całości zmieniany 1 raz)
    A co na to lekarz? Bo chyba wiesz, że jest on niezbędny? Jak zaniedbasz układ moczowy, to potem będziesz mieć przechlapane na starość. A nawet wcześniej. zobacz sobie co o tym piszą na tym portalu http://adamed.expert/
    Cytuj
  • martyna317 6 gru 2015, 0:59
    A nie jest to na tle nerwowym bo z tego co kojarzę to też takie rzeczy dzieją się przez zszargane nerwy. Idź do lekarza i tez ewentualnie na psychoterapię.
    Cytuj
  • sylwusia163 15 gru 2015, 21:33
    Trzeba koniecznie udać się do lekarza. nie wiem co ci poradzic bo ja z tych problemów intymnych miałam tylko zapalenie pęcherza i stosowałam urofuraginum, ale na to raczej nie pomoże. ale jakbys kiedys miała zapalenie pęcherza(czego ci nie zyczę) to tylko urofuraginum bez recepty.
    Cytuj
  • veganka 16 gru 2015, 11:48
    też się leczyłam urofuraginą jak miałam zapalenie pęcherza, swoją drogą bardzo skuteczny lek.
    Cytuj
  • Kamaszka 18 gru 2015, 10:24
    Urofuraginum owszem. Natomiast autorce chyba nie pomoże. Podejrzewać można, ze to jakaś infekcja skoro pojawia się nieprzyjemny zapach... Zdecydowanie urolog.
    Cytuj
  • veganka 27 sty 2016, 15:37
    ale wszelkie infekcje wszelkie problemy intymne mogą doprowadzić do zapalenia pęcherza, więc nie możn atego bagatelizować.
    Cytuj
  • qarena 13 lut 2018, 9:13
    Z tego co się orientuję, to można spróbować operacyjnie zlikwidować problem jeśli jest on nasilony. Ale przede wszystkim powinnaś się udać do lekarza, bo może sa na to jakieś leki.
    Cytuj
  • aleksis 19 lut 2018, 21:16
    a co z moczeniem się nocnym u dzieci? w jakim wieku to powinno już rodzica zaniepokoić?
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum