Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Okulary ray ban?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Okulary ray ban?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • wymaga 31 gru 2013, 16:52
    Gdzie na śląsku kupię okulary Ray Ban?
    Cytuj
  • aniechto 31 gru 2013, 18:15
    Można te okulary kupić w centrum mikrochirurgi oka optomed
    Cytuj
  • sloneczko9 6 lis 2015, 8:54
    Ja tak sie zastanawiam nad kupnem nowych okularów i które są modniejsze? Ray ban czy może Versace?
    Cytuj
  • AngelikaSwie 6 lis 2015, 11:37     (ostatnio zmieniony przez autora 11 lis 2015, 9:13, w całości zmieniany 1 raz)
    "Wszystko zależy od konkretnego modelu . Sama nie zwracam takiej uwagi na markę jak na model okularów. Powinnas je sobie dobrze dopasować do swojej twarzy. Przeglądałaś sobie może okulary Dolce Gabbana? Moim zdaniem również są bardzo ładne i chyba nawet tansze. W sieci możesz znaleźć niektóre modele po 400 zł
    http://aurore.pl/c/5223/dolce-gabbana-damskie-okulary-korekcyjne.html - dla przykładu tutaj. W sklepach stacjonarnych jest drożej bo za takie okulary zapłacisz prawie 2 razy więcej. "
    Cytuj
  • maaagda 9 lis 2015, 11:10
    Podobają mi się ale cena jest straszna.
    Cytuj
  • anastazja4390 10 lis 2015, 14:08
    Hmm okulary, całkiem ładne. Niedawno też poszukiwałam okularów, posiłkowałam się tą stroną w wyborze oprawek ale cały czas zastanawiam się, czy nie zacząć nosić soczewek. Mimo, ze ładne, modne okulary jednak niekiedy przeszkadzają. Możecie coś poradzić odnośnie soczewek? Czy to prawda, że podrażniają i wysuszają oczy?
    Cytuj
  • wallander 22 gru 2015, 23:25
    Nie polecam włóczyc sie po salonach osobiscie, zawsze wtedy przepłacisz. Ja swoje raybany mam po okazyjnej cenie z internetuuśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Sok noni