Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Podrywanie kobiet w inny sposób - skuteczne?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podrywanie kobiet w inny sposób - skuteczne?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Fisher 19 sie 2013, 9:28     (ostatnio zmieniony przez autora 19 sie 2013, 16:20, w całości zmieniany 1 raz)
    Jestem trochę obyty w kontaktach damsko-męskich. Nigdy nie miałem problemów też w takich relacjach, ale zastanawiam się nad tym, czy by nie sprawdzić jak działają perfumy z feromonami. Nigdy tego nie stosowałem, ale coś tam słyszałem. Zazwyczaj podchodzę bardzo sceptycznie do tego typu "pomysłów", ale zaryzykowałbym, jeśli to przyniosłoby konkretne efekty. Ktoś testował i może się wypowiedzieć?
    Cytuj
  • AudreyHorne 21 sie 2013, 15:01
    ja jako kobieta tez byłam zainteresowana tematem, ale szybko stwierdziłam że dobre perfumy i uśmiech to najlepszy feromon.
    Nieszczególnie wierze w obietnice producenta, a nie lubię pompować kasy w niepewną rzecz.
    Cytuj
  • fleszyn 21 kwi 2015, 15:37
    Podbijam temat. Jakie są skuteczne sposoby na podryw? Czy standardowa gadka. Na zegarek działa?
    Cytuj
  • erykit 22 kwi 2015, 15:46
    Niby tak ale zapytasz jej się o godzinę. Ona Ci odpowie i co dalej? Wbrew pozorom w taki sposób nie jest tak łatwo zagaić rozmowę przymrużenie oka
    Trzeba mieć pomysł ale jednocześnie zachowywać się na luzie.
    Czy feromony działają? Moze tak ale najwięcej należy do nas. Trzeba zachowywać się naturalnie, na luzie. Nie jak desperat, który koniecznie obrał sobie za zadanie poderwanie.

    Możesz sobie jeszcze zajrzeć tutaj: http://uwodzenieuk.com/ - na stronie znajduje się dobry blog o podrywaniu . Jest tam kilka wpisów o tym jak zagadać do dziewczyny spotkanej na ulicy . W zasadzie na każdą jest jakiś sposób.
    Cytuj
  • sanet5 22 kwi 2015, 16:45
    Dużo zdziałasz samym uśmiechem i poczuciem humoru! wielki uśmiech
    Cytuj
  • hipcio 8 lip 2015, 14:13     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lip 2015, 16:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Oraz pewnością siebie bo jednak dziewczyny to wyczuwają i wolą zdecydowanych mężczyzn. Sam wczęsniej byłem bardzo nieśmiały ale powiem Wam,że śmiałośc można sobie wyrobić. Po prostu nie należy się załamywać po porażkach i po prostu isć dalej. Jak Cię dziewczyna oleje to probować z kolejną. Tego kwiatu jest pół światu.

    Polecam jeszcze wypróować sobie feromony. Nie dość,ze poprawia Waszą pewność siebie to jeszcze dziewczyny będą na Was zwracały większą uwage. Tyle,że proponuje uważać na środki, które są jedynie tanimi perfumami a jest ich wiele na rynku i kupic sobie coś porządnego co zawiera rzeczywiście pochodne testosteronu. Na przykład taki jest Alluramin ( http://www.alluramin.pl/ ) . Sam używam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z efektu .Tani nie jest ale warto spróbować.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: Ubiór na codzień
Następna: półbuty