Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Stłuczona kostka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Stłuczona kostka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • jeff22 26 kwi 2020, 17:22
    Co najlepsze na stłuczoną mocno kostkę? Czym złagodzić ból oprócz tabletek?
    Cytuj
  • Ogryzka 29 kwi 2020, 20:57
    Stanowczo tabletka nie zadziała od razu i miejscowo. Weź sobie kup żel chłodzący. Jak miałam skręconą kostkę magister mi poleciła Dip Rilif. Chłodzi, ściąga opuchliznę i działa od razu w miejscu problemu.
    Cytuj
  • jeff22 9 maj 2020, 15:09
    dzięki za poradę, kupiłem sobie też żel, dobry jest, od razu schłodził bolące miejsce, szybko przeszło
    Cytuj
  • russo 16 maj 2020, 17:38
    Ogryzka napisał:Stanowczo tabletka nie zadziała od razu i miejscowo. Weź sobie kup żel chłodzący. Jak miałam skręconą kostkę magister mi poleciła Dip Rilif. Chłodzi, ściąga opuchliznę i działa od razu w miejscu problemu.
    Ten Dip Rilif to na skręcenia w okolicy kostki będzie dobry? Czasem przydarza mi się taka sytuacja po dłuższym bieganiu.
    Cytuj
  • Masa 20 maj 2020, 13:39
    Tak, ja korzystałem z niego właśnie przy bieganiu i dawał efekty. Trzeba jedynie regularnie stosować.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 maj 2020, 22:21
    russo napisał:Ten Dip Rilif to na skręcenia w okolicy kostki będzie dobry? Czasem przydarza mi się taka sytuacja po dłuższym bieganiu.
    Pewnie, że zadziała. Przede wszystkich chłodzi, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Dip Rilif jest na prawdę dobry.
    Cytuj
  • Meggi85 30 cze 2020, 9:23
    Plus że Dip Rilif jest bez recepty i dostępny praktycznie w każdej aptece. Ja ostatnio zamawiałam on line. Teraz w okresie wakacji i wycieczek warto mieć go ze sobą.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Poprzednia: bóle brzucha