FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Urojenia

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Kajakarz 25 mar 2013, 18:22
    Ktoś może ma problem z urojeniami?
    Widujecie czasem rzeczy których nie ma, i to nie we śnie , a na lifie?
    Cytuj
  • Marta30S 26 mar 2013, 13:48
    Ale serio pytasz?
    Jak tak to może lepiej [url=http://www.favore.pl/forum/o-urodzie-zdrowiu-i-modzie/urojenia,3621,0.html]do psychiatry[/url] albo psychologa z takim problemami (zostawiam namiar na lekarzy)... bo wiesz no, takie zwidy czy urojenia to moze być wprawdzie zbytnia wyobraźnia, ale jeśli zbyt realistyczne, to może i efekt choroby jakiejś...
    lepiej sprawdzić.
    Cytuj
  • erykit 10 kwi 2013, 17:23
    To jest ważna sprawa mam znajomego co miał urojenia np widział coś czego nie ma. Wiem że pomocne są psychoterapia w Krakowie kiedyś właśnie czytałem o tym i z tego co się orientuję to pomaga.
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:27
    Nigdy mi się nie zdarzyłouśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 12 kwi 2013, 17:12     (ostatnio zmieniony przez autora 12 kwi 2013, 17:14, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie na szczęście też nie uśmiech Ale z tego, co wiem, to przyczyny mogą być bardzo różne, od błahych po naprawdę poważne, więc warto poczytać trochę w portalu medycznym dla własnej wiedzy, a do lekarza udać się dla własnego dobra uśmiech
    Cytuj
  • emgielka 20 kwi 2013, 14:11
    Ja nie mam tego problemu. Regularnie stosuje olejek nawilżająco - ujędrniający, który efektywnie zwalcza wszelkie niedoskonałości skóry. Możecie go spróbować, polecam.
    Cytuj
  • 18 cze 2013, 21:20
    A ja bym radził skorzystać z czegoś takiego jak afirmacje życia.
    Pomogą Ci to wszystko poukładać...
    Cytuj
  • Jyss 13 sie 2013, 8:34
    Powinieneś się tym zająć, bo takie zaburzenia mogą świadczyć o chorobie niekoniecznie o psychicznym podłożu. Teraz dużo mówi sie o boreliozie ale przyczyn może być wiele, śmigaj do lekarza.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum
Następna: Trądzik