Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wątroba, a leki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wątroba, a leki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • koonik 27 mar 2017, 11:57
    Leki przyjmowane w dużej ilości mogą uszkodzić wątrobę.
    Cytuj
  • sloneczko9 18 maj 2017, 8:08
    Jest to czysta oczywistość. powinno się dbać o wątrobę oraz ograniczyc przyjmowanie leków, które moga ją uszkadzac. Wątroba sama się regeneruje jedak czasami ta regeneracja jest utrudniona.

    Ze swojej strony polecam naturalne sposoby na poprawę regeneracji wątroby. Poczytajcie sobie o działaniu ostropestu plamistego. Warto jest kupić sobie suplement, ktory zawiera w składzie własnie naturalny i ekologiczny ostropest. Jak również i babkę plesznik.
    Bardzo dbry skład ma na przykład Hepa Vitale, który sama od jakiegoś czasu przyjmuje ( miałam problemy z wątrobą i lekarz mi to doradził).
    Cytuj
  • sloneczko9 18 maj 2017, 8:14
    Jest to czysta oczywistość. powinno się dbać o wątrobę oraz ograniczyc przyjmowanie leków, które moga ją uszkadzac. Wątroba sama się regeneruje jedak czasami ta regeneracja jest utrudniona.

    Ze swojej strony polecam naturalne sposoby na poprawę regeneracji wątroby. Poczytajcie sobie o działaniu ostropestu plamistego. Warto jest kupić sobie suplement, ktory zawiera w składzie własnie naturalny i ekologiczny ostropest. Jak również i babkę plesznik.
    Bardzo dbry skład ma na przykład Hepa Vitale, który sama od jakiegoś czasu przyjmuje ( miałam problemy z wątrobą i lekarz mi to doradził).
    Cytuj
  • AngelikaSwie 25 maj 2017, 6:54
    sloneczko9 napisał:Jest to czysta oczywistość. powinno się dbać o wątrobę oraz ograniczyc przyjmowanie leków, które moga ją uszkadzac. Wątroba sama się regeneruje jedak czasami ta regeneracja jest utrudniona.

    Ze swojej strony polecam naturalne sposoby na poprawę regeneracji wątroby. Poczytajcie sobie o działaniu ostropestu plamistego. Warto jest kupić sobie suplement, ktory zawiera w składzie własnie naturalny i ekologiczny ostropest. Jak również i babkę plesznik.
    Bardzo dbry skład ma na przykład Hepa Vitale, który sama od jakiegoś czasu przyjmuje ( miałam problemy z wątrobą i lekarz mi to doradził).
    Moja doktorka również mi poleciła ten środek, jednak szukałam w aptekach i nie byłam w stanie znaleźć. Oczywiscie widziałam w sieci ale interesuje mnie czy mozna to kupic stacjonarnie.
    Druga sprawa to wydajność. Czy jest to wydajne? Bo jednak cena nie jest niska.
    Cytuj
  • sloneczko9 26 maj 2017, 11:42
    Kilka razy widziałam to w aptekach (aczkolwiek w tych większych). Musiałabyś po prostu poszukać, rozejrzeć się. Ostatecznie zamówiłam jednak Hepa Vitale przez internet, bo było taniej. Sam środek jest badzo wydajny. Przy codziennym stosowaniu wystarcza na kila dobrych miesięcy. Posłuchałabym sie na Twoim miejscu Twojej pani doktor. Wie co poleca kobieta .
    Cytuj
  • AngelikaSwie 14 cze 2017, 9:26
    Zdecydowałam sie ostatecznie na zamówienie. Mam nadzieje, że pomoże.
    Cytuj
  • UllKa 18 wrz 2017, 20:32
    Warto wspomóc wątrobę olejkiem konopnym CBD Pharma. Pomaga też przy dolegliwościach jelitowych.
    Cytuj
  • aniawel 16 paź 2017, 0:18
    Zgadzam się, dlatego ja wzmacniam wątrobą, łykając Sylimarol uśmiech pomaga przy niestrawności i ogólnie jakichkolwiek dolegliwościach wątrobowych, na przykład po przebytych chorobach. Zawsze mam go pod ręką w apteczce przymrużenie oka
    Cytuj
  • han26 21 paź 2017, 12:02
    UllKa napisał:Warto wspomóc wątrobę olejkiem konopnym CBD Pharma. Pomaga też przy dolegliwościach jelitowych.
    Ten olejek jest też zalecany przy anoreksji.
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum