Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Wypalenie zawodowe?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wypalenie zawodowe?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie
  • Kajakarz 25 paź 2013, 17:38
    Czym objawia się wypalenie zawodowe i jak w miarę szybko reagować,
    co robić, żeby się nie wypalić?
    Co do zniechęcenia i tumiwisizmu, to obserwuję je u siebie coraz częściej..
    i nie wiem czy do lekarza iść, do psychologa, na urlop, wyjechać na trochę, czy wykorzystać od razu jakiś specjalistyczny biofeedback (czytałem , że taki trening pomaga pracownikom z objawami wypalenia zawodowego...) - czy może przereagowuję?

    Mam fajną pracę, zarabiam, ale... tak mi sie ostatnio nie chce, że to jest nie do pomyślenia.
    Cytuj
  • bodzia 5 lis 2013, 22:30
    Myślę, że porady psychologa Ci nie zaszkodzą. Możesz wybrać się do najlepszego, bo jak wnoszę z Twojego postu, nie masz problemów z kasą uśmiech
    Cytuj
  • Mortyrr90 6 lis 2013, 11:00
    A ile lat już pracujesz w tej pracy? Może czas na zmianę otoczenia?

    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    [url=http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=TAGI01&keyword=Anwil_W%B3oc%B3awek]Anwil Włocławek[/url]
    Cytuj
  • sloneczko9 6 lis 2013, 13:37     (ostatnio zmieniony przez autora 3 gru 2013, 10:39, w całości zmieniany 1 raz)
    Zająć się jakimiś technikami relaksacji przymrużenie oka
    Ja polecam jogę - takie warsztaty dużo zdziałają. Dzięki nim poprawia się nasza kondycja ale też można się wyciszyć. Radzę jednak sprawić sobie taką porządną matę ćwiczy się o wiele wygodniej: http://jogastyl.pl/.
    Cytuj
  • charlotte1991 17 lis 2013, 14:21
    Ja przez 5 lat pracowałam w hotelu jako pokojówka. Pewnego dnia poczułam że dłużej nie dam rady. Miałam dość tej pracy co było widać gołym okiem. Zaczęłam czytać o zmianie swojego życia. Teraz mam własną firmę i robię to co kocham. Spełniam się w 100% nie tylko zawodowouśmiech
    Cytuj
  • Grunt88 18 lis 2013, 12:19
    Niech no zgadnę, założyłaś swój hotel i jesteś milionerką dzięki stronie internetowej? wielki uśmiech Ja Ci wierzę!
    Cytuj
  • Kajakarz 24 lis 2013, 12:02
    o to mnie rozbawiłouśmiech
    Cytuj
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum