Favore.plForumPozostałe tematy

Co sądzicie o listach od Mikołaja?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co sądzicie o listach od Mikołaja?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Koniczynka55 4 gru 2013, 0:40
    Co sądzicie o wysłaniu listu do dziecka, który byłby od Mikołaja? Moim zdaniem jest to fajny pomysł, dla dzieci około 5, czy 6 letnich. Ja mam 2 letnią córeczkę, która niestety jest za mała jeszcze na takie coś. Jednak dla niej wygenerowałam [url=http://]wideo od Mikołaja[/url]. Na początku filmu Mikołaj przywitał się z dzieckiem po imieniu, potem poszukał na stoliku listu od dziecka, wspomniał, że mała jest z Polski. Najfajniejszy jednak dla córki był moment, gdy okazało się, że jej zdjęcie jest w Księdze Grzecznych Dzieci. Była tym tak podekscytowana, że film chciała oglądać na okrągło. Poza tym wszystkim się chwaliła, że Mikołaj jej powiedział, iż jest grzeczna. uśmiech Na koniec filmu Mikołaj zdradza sekret.... uśmiech Dla mnie uśmiech dziecka jest bezcenny. uśmiech Szkoda, że za moich czasów nie było takich rzeczy. smutny A wy co sądzicie o takich inicjatywach? Staracie się jakoś uwiarygodnić postać Mikołaja w oczach dziecka?
    Cytuj
  • pistacja 5 gru 2013, 11:23
    Rzeczywiście świetny pomysł! Dzieciaki będą pewnie wniebowzięte, kiedy obejrzą coś takiego uśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: Myśli mają moc