Favore.plForumPozostałe tematy

Jak wpisać swój rekord do księgi Guinessa

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak wpisać swój rekord do księgi Guinessa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • Korniszon 6 mar 2011, 9:05
    Co prawda nie mam osiągnięć na rekord, ale zawsze mnie zastanawiało jak wpisać swój rekord do księgi Guinessa.
    W sensie czy jest jakaś komisja, coś badają, jak to w ogóle wygląda. Czy w Polsce jest przedstawiciel od Guinessa z którym można się skontaktować.
    Cytuj
  • Zgredzik 6 mar 2011, 9:25
    Jasne przyjadą i obsypią ciebie medalami, zaproponują 1 mln dolców pensji i dadzą ci limuzynę z prywatnym kierowcą.
    Cytuj
  • Qmak 6 mar 2011, 11:40
    Trzeba wejść na stronę Guinness World Record. Tam przeczytać rozdział "Jak zostać wpisanym do księgi" - Guinness World Record Holder.
    Cytuj
  • Fazzy 6 mar 2011, 14:32
    No jak ktoś myśli, że Guiness płaci za rekordy to się myli. Żadnych profitów nie ma. Już sam wpis jest profitem. Z punktu widzenia marketingu jeśli rekord jest czymś niezwykłym to pewnie można zbić niezłą kasę.
    Cytuj
  • KrisKross 6 mar 2011, 15:59
    I to niezłą kasę jak bijesz rekord którego nie ma. A fantazja ludzka nie zna granic i tyle tych rekordów jest że szok.
    Trudno znaleźć coś oryginalnego czego jeszcze nie było.
    Cytuj
  • evKa 6 mar 2011, 17:58
    A ja słyszałam, że rekord trzeba samemu dokumentować, a ja są jakieś watpliwości to zaprasza się sędziego od guinesa do siebie, ale na swój koszt. To raczej drogie rozwiązanie bo taki sędzia przylatuje z USA??? W kazdym razie z tamtą skąd wywodzi się guines.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum