Favore.plForumPozostałe tematy

Odszkodowania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odszkodowania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • ryszard5a 29 paź 2012, 8:20
    super biznes
    Cytuj
  • ryszard5a 29 paź 2012, 8:29
    wiadomo ile z tego biorom prawnicy średnio 20% , a granic żądań niema (roszczeń) więc uważam że za mało żądajom poco miljony niech zmieniom to na miljardy ,itak za wszystko zapłacom podatnicy a czym dług publiczny się powiekszy ,ale cotam taka moda więc z kosztami nikt się nie liczy ,a może pozwać bespośrednio winych popełnionych błędów istnieje domniemanie że specjalnie wymyśla się krzywdy by potem wysępić no narazie miljony ,to działa jak przemysł ,a potem się hełpiom jak łatwo przyszły peniążki .Państwo zapłaciło nikt nie ucierpiał .czy nie czas by określić limity maxsymalne roszczeń oraz by wini odpowiadali z wolnej stopy .
    Cytuj
  • ryszard5a 31 paź 2012, 10:43
    przykładu daleko nie trzeba szukać jak się robi sztucznie bałagan by wydębić odszkodowania ,z trumien smolenskich odpadały tabliczki ekspertyzy rosyjski były jakie były ,wystarczyło wykonać ponowne w polsce pod kontem DNA ,BEZWZGLĘDNIE POWINO TO BYĆ WYKONANE ,BY PEWNOŚĆ BYŁA nie podważalna ,a teraz zostało tanczyć tak jak ktoś to spremedytacjom zaplanował ,bedom domalowywane niestworzone bajki i pracę będom mieli do konca świata i jeden dzień dłużej .Prawdę chowajom a płaci za to wszystko podatnik ,a wiadomo że zatym stojom osoby co zaniechały oczywistych procedur.
    Cytuj
  • ryszard5a 31 paź 2012, 11:02
    przepraszam czytajacych za błedy ,ale nie merytoryczne ,jak to robiom niektóre gazety ,moje mozna sobie w myśli poprawić jak kto woli ,piszę bo mam tego wszystkiego dość udawanie że nie widzimy oczywistych rzeczy ,stąd te emocje i drobne czeskie błędy a wogóle jestem dysklektykiem i może troszeczke leniwym bo wszystko można poprawić ja tego nie robię tym samym moje teksty są orginalne .
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum