Favore.plForumPozostałe tematy

Osuszanie budynków

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Osuszanie budynków

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • rojan-58 17 maj 2014, 22:50
    Osuszyć budynek,lub ścianę,jak to wykonać,chciałbym przypomnieć dla tych co nie mają pojęcia od czego zacząć.Mamy ponownie temat powodzi,lecz nie tylko ten temat chcę poruszyć.Na naszym rynku są dostępne osuszacze powietrza,które poradzą sobie z wilgocią w ścianach,ale ja osuszałem budynki nowe,które były zalane w 2010r,posiadały one izolacje poziome/bardzo ważna izolacja/,te budynki osuszyłem w miarę szybko i ludzie mogli wykonać dalsze remonty,osuszacze wyciągały wodę do oporu,te obiekty które nie posiadały izolacji poziomej,np.stare budynki ,tam osuszacze nic nie pomogły,poprostu migracja podciągania wilgoci trwa cały czas i tu należy zablokować i wykonać przeponę.W następnej kolejności wstawiamy osuszacze,i jak jest potrzeba to wcześniej skuwamy tynki jak obiekt był zalany /lepiej się skuwa jak jest mokry tynk/,bo jak będziemy osuszać to potem jest gorzej skuwać.Nie wiem dlaczego ludzie robią inaczej, ,jest tyle dobrych porad ja sam na codzień jak ktoś dzwoni to odpowiem doradzę.Tak więc reasumując to,osuszanie,izolacja przeciwwilgociowa pozioma,pionowa jest podstawą do wykonania wszelkich prac budowlanych w danym obiekcie.Wiem od ludzi,którzy osuszali po powodzi w 1997r.że po paru miesiącach jak otynkowali,pomalowali,a wilgoć wyszła,tynki zostały porażone i nadawały się do usunięcia,no ale za osuszanie trzebabyło zapłacić wcześniej.Zapraszam do rozmów
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum