Favore.plForumPozostałe tematy

Praca w niemczech jako opiekunka

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Praca w niemczech jako opiekunka

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • zielonakaruzela 28 gru 2013, 16:46
    Szukasz pracy za granicą?Może zainteresuje Cię oferta firmy GoWork. Praca polega na opiece nad osobą starszą, wymagana znajomość języka niemieckiego (jeśli nie znasz, zapraszamy do nas na kurs), płatna do 1000zł więcej niż u konkurencji, premia za szybki wyjazd do Niemiec!!Nie czekaj! Odwiedź i wypełnij formularz.
    Cytuj
  • losia 27 lip 2015, 12:38
    Jest duzo więcej portali które mają ciekawe oferty pracy za granicą np ta http://praca.gratka.pl/oferta/opiekunka-opiekun-osob-starszych-w-anglii-2891419.html To fakt w takiej pracy kluczowy jest język. W końcu mamy kontakt z drugim człowiekiem z którym musimy się w jakiś sposób porozumieć, ale każdy kto wyjeżdża zdaję sobie z tego sprawę.
    Cytuj
  • june45 29 wrz 2015, 17:47
    Lepiej szukać takiej pracy w sprawdzonej agencji.
    Cytuj
  • losia 11 paź 2015, 17:14
    Teraz wiele osób wyjeżdża za granicę właśnie do pracy jako opiekun. Wśród moich znajomych jest 5 osób które regularnie wyjeżdżają do Niemiec.
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 3 lis 2015, 13:46
    moja znajoma raz tak pojechała do pracy, zarobiła niezłe pieniądze ale trafiła na bardzo niemiłych rodziców i ciągle o coś na nią krzyczeli. W końcu się wkurzyła i wróciła do Polski.
    Cytuj
  • krzysztofnawrocki85 13 lis 2015, 10:26
    Dokładnie. Wyjazd za granicę się opłaca, a zwłaszcza w charakterze opiekunki.
    Cytuj
  • lotny 2 gru 2015, 12:00
    ogolnie jestem na tak dla pracy za granica, ale nie dałbym rady jako opienkun. ja bylem na rok z voorneputten w Holandii na zbiorach, i przynxzam, ze za taka prace to w Polsce moze y bylo pomarzyc o takiej kasie, natomiast nie chcialbym bezposrednio z holendrami a raczej dla nich pracowac. takie moje odczucia
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum