Favore.plForumPozostałe tematy

Reklama w postaci spotu na telebimy itp

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama w postaci spotu na telebimy itp

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • michalrecd 28 maj 2012, 12:02
    Co sadzicie o takich spotach reklamowaych na telebimach .( mozemy je spotkac np na uczelniach albo w centrach handlowych ). Zwracacie na nie uwage? Interesuja was?
    Cytuj
  • Antoni1 29 maj 2012, 8:21
    Ja myślę, że spoty są ok, ale muszą być dobrze wykonane. Wtedy mogą zaciekawić przechodniów. A czy ktoś się orientuje jaki jest koszt wykonania czegoś takiego?
    Cytuj
  • marek100 30 maj 2012, 8:46
    najgorsze są ledowe na ulicach - oślepiają.
    Cytuj
  • Boodzio 31 maj 2012, 9:45
    marek100 napisał:najgorsze są ledowe na ulicach - oślepiają.
    dokladnie, ale w sumie z drugiej strony jak cię osliepi, to przyhamujesz na moment i zobaczysz, co tam jest napisane uśmiech
    Cytuj
  • michalrecd 6 cze 2012, 11:43
    Pod warunkiem ze Cie nie oslepi w czasie jazdy samochodem..zreszta wtedy mozna powiedziec ze taka reklama odmienila Twoje zycie język ( albo i nawet je zakonczyla) ale bez świnstw. Skoro juz jestesmy w tym temacie to wiecie kto sie zajmuje "wynajmem takich telebimow, ekranow etc?"
    Cytuj
  • Boodzio 19 cze 2012, 10:12
    Pewnie znajdzie się takich firm na pęczki. Trzeba w necie tylko poszperać. Ja zawsze sprawdzam od tych najtańszych, dla firmy - na B2B Deal, jak dla siebie, to na Gruperze (grouponowi już nie ufam, zwiodłem się).... No i tak się to kręci. Polecić nic nei mogę, ale może akurat tam. A moze allegro?
    Cytuj
  • Antoni1 19 cze 2012, 12:06
    O, ja znam B2Bdeal, całkiem spoko jest ten portal i dużo ciekawych ofert w dobrych cenach można znaleźć uśmiech
    Cytuj
  • michalrecd 25 cze 2012, 8:16
    Juz slyszalem pare razy o tej firmie, to chyba jakas nowa na rynku ale w sumie do tej pory ludzie jak o niej mowia to dosc pozytywnie
    Cytuj
  • Antoni1 25 cze 2012, 12:15
    Chyba tak jakoś z rok, może trochę więcej działa. Tam właśnie takie oferty bardziej dla biznesu się pojawiają, nie jakieś kosmetyczki itp. język więc można od czasu do czasu zajrzeć i zobaczyć co nowego słychać. Może akurat jakiś fajny kurs czy coś w tym stylu się pojawi.
    Cytuj
  • Natsan 9 wrz 2014, 22:42
    Ja uważam, że każdy sposób reklamy jest lepszy od żadnego, z tym, że takie rzeczy to już raczej należy robić przez agnecję reklamowe. Głównie dlatego, że One stworzą Ci grafike która przyciągnie, mają doświadczenie i wiedzą gdzie co umieścić, żeby grało. Spróbuj skontaktować się z agnecją CONTACT, robią bardzo fajne projekty (kiedyś wspólpracowaliśmy i pewnie będziemy w przyszłości). Ogólnie zajmują się reklamą kompleksowo, od projektu po wydruk chociażby kalendarzy czy ulotek. Miło wspominam kontakt. W każdym razie na pewno bilbordy to może być jeden z elementów kampanii.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum
Poprzednia: CYKLINOWANIE