Favore.plForumPozostałe tematy

Sklep internetowy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sklep internetowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • wsx4321 27 wrz 2012, 10:44
    Jak założyć sklep internetowy? Kupić gotowe rozwiązanie czy zlecić napisanie takiego oprogramowania? Co o tym myślicie?
    Cytuj
  • Kasandra2013 26 wrz 2013, 14:55
    Ja preferuję abonament, jest tańszy i zaleta jest 7 dniowa pomoc ze strony supportu
    Cytuj
  • rumoso 26 wrz 2013, 14:57
    Ja bym jednak stworzył od nowa, a nie kupował od kogoś już gotowy projekt.
    Cytuj
  • Kasandra2013 26 wrz 2013, 15:20
    Stworzenie od nowa nie jest takie proste jeśli nie jest się webmasterem.
    Cytuj
  • blue-green 18 paź 2013, 18:05
    Lepszym rozwiązaniem jest zlecenie napisania takiego oprogramowania, dlatego że wtedy wszystko masz tak jak ty byś chciała, wszystko wymyślasz sama, począwszy do nazwy [url=http://]domeny[/url] internetowej.
    Cytuj
  • aina80 23 paź 2013, 10:21
    Pytanie tylko czy możesz być pewna, że osoba której zlecisz wykonanie takiego oprogramowania faktycznie dobrze zrobi wszystkie elementy które chciałabyś tam mieć. Ja mogę polecić oprogramowanie Presta Shop - wygląd sklepu robisz zupełnie niezależnie, natomiast samo oprogramowanie posiada bardzo dużo opcji, przydatnych statystyk, poza tym działa idealnie. A jakieś dodatkowe funkcje zawsze można zlecić komuś dodatkowo, masz wtedy nieco mniejszy koszt przymrużenie oka
    Cytuj
  • 27 paź 2013, 10:53
    Stworzenie strony od nowa jest bardzo kosztowne,na początek lepiej spróbuj np.prestashop,a jak zobaczysz ze ci idzie dobrze,to możesz zainwestować w porządną stronęuśmiech
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum