Favore.plForumPozostałe tematy

Wszystko co śmieszne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Wszystko co śmieszne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Pozostałe tematy
  • polaa999 31 sie 2012, 20:25
    Na poprawę humoru
    Co robicie jak macie doła
    Ja oglądam różne śmieszne fotki, filmiki itp
    Cytuj
  • faworytowy 4 wrz 2012, 9:19
    Jak mam doła, to troszkę musi potrwać zanim mi przejdzie. Ale tak na ogólną poprawę samopoczucia, najlepszy jest spacer, wysiłek, albo kupić sobie coś czego normalnie byśmy nie kupili ze względów finansowych hi hi hi. przymrużenie oka uśmiech Ewentualnie czytam kawały,ale muszą być na porawdę śmieszne i nie z brodą. Pozdrowionka.
    Cytuj
  • karina29 17 wrz 2012, 16:47
    tu też znajdziesz śmieszne prezenty np. lizak z robakiem
    Cytuj
  • faworytowy 15 paź 2012, 9:51
    Obejrzenie czegokolwiek śmiesznego, czasami nie przynosi porządanych efektów, od tego nie zawsze humor się poprawia. Zresztą zależy także jakiego ma się tego "doła"? i co go spowodowało?. Albo ten fatalny nastrój przechodzi po jakimś czasie, albo jeśli taki stan często się pojawia, bez pomocy lekarza sami nic nie zdziałamy. Ponieważ mogą to być początki np. depresji?? przymrużenie oka Teraz tak ostatnio modne zjawisko. A dla poprawy nastroju, zawsze można wejść w Internet i poczytać sobie kawały, dowcipy i różne tego typu filmiki "rozśmieszacze". A jest tego baaaardzo dużo. Polecam. przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 17 cze 2015, 8:39
    Ciekawe prezenty nie muszą od razu kosztować kosmicznie dużo, macie przykłady - [url]http://giftmania.com.pl/[/url]
    Ale z takim prezentem też trzeba trafić, wiadomo że nie każdemu coś takiego musi odpowiadać. Ludzie są bardzo różni ;-)
    Cytuj
  • majesty15 24 cze 2015, 20:26
    Ja czytam dobrą książkę.
    Cytuj
Pozostałe tematy - dyskusje na forum