Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czy dobra pralka może być tania?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy dobra pralka może być tania?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kryspis 19 gru 2013, 21:25
    Jakie jest wasze zdanie w tym temacie. Stoję właśnie przed wyborem jakiegoś konkretnego sprzętu i nie ukrywam, że bardziej zadowalałoby mnie, gdyby dało się kupić coś niedrogiego. Nie chcę jednak wziąć czegoś przeciętnego. Zatem? Da się czy nie da się kupić coś dobrego za mniejszą kwotę?
    Cytuj
  • 20 gru 2013, 16:28
    Pewnie, żę tak, nie zawsze to co drogie jest dobre
    Cytuj
  • zataraa2 20 gru 2013, 21:54
    pewnie tak, choć według mnie nie ma co przesadnie oszczędzać na sprzęcie który się kupuje na 10-15 lat a może i dłużej bo tyle powinna przynajmniej dobra pralka pracować, czasem jak się przyoszczędzi to poźniej koszt wychodzi dwa razy droższy, ja za moją pralkę płaciłam kolo 1500 zł, ale nie żałuję tej kasy bo już mi się zwraca na rachunkach, wcześniejsza stara pralka najkrótszy program miała 2 gozinny! Więc żarła prądu jak smok, teraz kupiłam LG, często korzystma z programu 30 minutowego, a że piorę bardzoc zęsto (czasami nawet codziennie) ważna jest dla mnie energooszczędność.
    Cytuj
  • ElaW 18 lut 2014, 9:44
    zataraa2 napisał:pewnie tak, choć według mnie nie ma co przesadnie oszczędzać na sprzęcie który się kupuje na 10-15 lat a może i dłużej bo tyle powinna przynajmniej dobra pralka pracować, czasem jak się przyoszczędzi to poźniej koszt wychodzi dwa razy droższy, ja za moją pralkę płaciłam kolo 1500 zł, ale nie żałuję tej kasy bo już mi się zwraca na rachunkach, wcześniejsza stara pralka najkrótszy program miała 2 gozinny! Więc żarła prądu jak smok, teraz kupiłam LG, często korzystma z programu 30 minutowego, a że piorę bardzoc zęsto (czasami nawet codziennie) ważna jest dla mnie energooszczędność.
    A jaki masz model pralki? Bo u lg widziałam nawet klasy A+++ uśmiech i właśnie chciałabym taką pralkę uśmiech. Też piorę bardzo dużo i zależy mi na energooszczędności. Słyszałam też, że lg pierze bardzo cicho a mam małe dziecko więc dla mnie to dodatkowy + by był przymrużenie oka
    Cytuj
  • zataraa2 18 lut 2014, 14:02
    wiesz co nie mam jak teraz sprawdzić, ale pamiętam że też ma klasę a+++, rzeczywiście jest cichutka, też mam małe dziecko i śpi bez problemu, pralka go nie budzi a często piorę wieczorami
    Cytuj
  • Elenium 19 lut 2014, 15:50     (ostatnio zmieniony przez autora 24 lut 2014, 12:32, w całości zmieniany 1 raz)
    to się raczej wyklucza, ale kto wie, na jakąś perełkę pewnie można trafić


    [url=http://www.roca.pl/deski-wc-i-bidetowe]deski do wc - roca.pl[/url]

    Cytuj
  • ElaW 25 lut 2014, 13:52
    zataraa2 napisał:wiesz co nie mam jak teraz sprawdzić, ale pamiętam że też ma klasę a+++, rzeczywiście jest cichutka, też mam małe dziecko i śpi bez problemu, pralka go nie budzi a często piorę wieczorami
    Ja też na pranie najczęściej znajduję czas dopiero wieczorem. Tylko w weekendy jestem w stanie prać rano czy popołudniu. A skoro masz małe dziecko doskonale wiesz, że pranie tylko w łikendy by się nie sprawdziło przymrużenie oka. Spodobała mi się pralka LG F1481TD uśmiech.
    Cytuj
  • awa88 6 mar 2014, 13:30
    można kupić tanio pralkę dobrej firmy w sklepie internetowym, wraz z dowozem i wstawieniem. polecam!
    Cytuj
  • zataraa2 19 mar 2014, 21:15
    oj przy dziecku to u mnie pranie jest co drugi, trzeci dzień a czasem codziennie, bo teraz jesteśmy na etapie odpieluchowywania i ubranka non stop trzeba zmieniać, dobrze że pralka jest cicha i wieczorem można spokojnie zrobić pranie, dziecko się nie obudzi. po drugie pralka szybko pierze (ulubiony program 30 minutowy)
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum