Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Czyszczenie wykładzin w domu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czyszczenie wykładzin w domu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 9 kwi 2013, 10:21
    Jakie rozwiązania wybieracie kiedy trzeba wyprać wykładziny w domu? Pierzecie je domowymi sposobami, czy wynajmujecie firmę? Ja chciałam pierwszy raz zaryzykować i zdecydować się na profesjonalne czyszczenie, nawet znalazłam taka ofertę: czyszczenie wykładzin pruszcz gdański.
    Ktoś z Was już korzystał i może powiedzieć, czy efekty są lepsze niż przy czyszczeniu samemu?
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:01
    Mam tylko jeden dywan wiec radze sobie sama, gdybym miała ich więcej pewnie skorzystałabym z usług firmy.
    Cytuj
  • Brooks 19 kwi 2013, 17:22
    Warto się zdecydować na usługi takiej firmy, bo mają zwykle profesjonalny sprzęt. Samodzielnie nigdy nie wypierzesz wystarczająco dobrze. Ale co do tej firmy to poczytaj trochę więcej opinii na ich temat, porównaj też z innymi firmami. Są chyba dość drodzy...
    Cytuj
  • Energia30 23 kwi 2013, 11:34
    Ja mam swoja sprawdzoną firmę, której specjalnością jest [url=http://]pranie dywanów. Wrocław[/url] to miasto, w którym świadczą swoje usługi porządkowe. Są świetni w tym co robią, więc raz na jakiś czas wzywam ich, żeby odświeżyć moje dywany i kanapy.
    Cytuj
  • doczysta 12 maj 2013, 14:54
    Domowym sposobem nie upierzesz wykładziny. Nawet jeżeli po takim zabiegu będzie czystrza to trzeba pamiętać, że większość kurzu, brudu i roztoczy nadal jest w wykładzinie czy dywanie. Dlatego profesjonalne pranie dywanów jest tutaj najskuteczniejsze.

    Cytuj
  • Ada45 20 maj 2013, 10:15
    Zdecydowanie polecam oddać do czyszczenia specjaliście. Ostatnio próbowałam sama uporać się z dywanem, mnóstwo pracy a efekt marny. W końcu zawiozłam do czyszczenia.
    Cytuj
  • sonique321 20 maj 2013, 10:55
    Ada45 napisał:Zdecydowanie polecam oddać do czyszczenia specjaliście. Ostatnio próbowałam sama uporać się z dywanem, mnóstwo pracy a efekt marny. W końcu zawiozłam do czyszczenia.
    Jaki koszt Pani poniosła?
    Cytuj
  • aserehe 26 lut 2015, 18:13
    Możesz, też sam sobie sprawić profesjonalny sprzęt i środki czyszczące , szczególnie w starych mieszkaniach, gdzie po porzednich właścicielach dziedziczymi taki stary brud to się sprawdza uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: jasne panele