Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Dobra armatura do łazienki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra armatura do łazienki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • klikor 22 lut 2013, 14:57
    Jakiego producenta ceramiki polecacie i dlaczego. Na co zwracać uwagę podczas wyboru. Proszę o opinie i porady. Niedługo wykańczam łazienki i muszę zgromadzić trochę wiedzy na ten temat. Przy okazji napiszcie coś o bateriach bo to razem idzie w parze.
    Cytuj
  • aniechto 22 lut 2013, 15:54
    Wykonawca mojej łazienki mówi, że armatura łazienkowa roca jest najlepsza. A dla mnie jest to faktycznie najlepiej wykończona, chodzi o krawędzie i profile wewnątrz jest to ważne przy utrzymaniu czystości. No i barwa i połysk jest jak dla mnie doskonały Baterie też mają eleganckie i oszczędne.
    Cytuj
  • luiluui 20 kwi 2013, 8:16     (ostatnio zmieniony przez autora 24 kwi 2013, 8:54, w całości zmieniany 1 raz)
    Słyszałam że Roca ma bardzo dobre [url=http://]stelaże podtynkowe[/url] są w stanie utrzymać aż 400 kg
    Cytuj
  • basker 16 lip 2013, 12:07
    Ostatnio remontowałam łazienkę i wybór odpowiednich baterii do łazienki sprawiło mi najwięcej problemu. Nie jest łatwe
    zdecydować się na odpowiedni kształt, kolor i jeszcze żeby była funkcjonalna i nie psuła się za często. Ja wybrałam z baterie z 5 - letnią gwarancją.
    Cytuj
  • AgaJaga 19 mar 2014, 14:25
    Mogę podpowiedzieć sklep www.in360.pl. Kilka firm Kludi, Hansgrohe i Grohe.
    Jeśli ma się wątpliwości polecam kontakt z obsługą sklepu. Wypróbowałam było ok uśmiech
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum