Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Firma sprzatająca

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Firma sprzatająca

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AstaLawista 14 lis 2012, 20:09
    Poszukuję informacji i opinii dotyczących działalności firmy sprzątającej blyszczy.pl uśmiech jak sama nazwa wskazuje, po ich sprzątaniu wszystko "błyszczy", ale czy to prawda. Mam sporą powierzchnię do ogarnięcia, w dość szybkim terminie i nie wiem, jak się z nimi współpracuje, a nie chcę zaczynać nic w ciemno ... zna ktoś? Korzystał z ich usług?
    Cytuj
  • fluksar 15 lis 2012, 8:21
    Nie znam tej firmy, ale podaj gdzie by miała być ta powierzchnia posprzątana to może doradzę Ci inną firmę uśmiech
    Cytuj
  • AstaLawista 16 lis 2012, 9:57
    uśmiech no tak jak na ich stronie pisze, to działają na terenie Krakowa język i ja też tam mieszkam ... Na razie zbieram opinie, nie podejmuję konkretnych kroków, ponieważ parę rzeczy się zmieniło ... ale gromadzę pewną bazę danych język
    Cytuj
  • samuraj 7 sty 2013, 9:14
    wiesz co ja miałam okazję korzystać z usług tej firmy i przyznam, że jest ona bardzo dobra. Przede wszystkim dokładna i rzetelna. Wszystko lśni, nie ma żadnych plam, czy niedociągnięć.
    Cytuj
  • VictoriaB 9 sty 2013, 15:21
    A działaja tylko w Krakowie,czy mają też swoje filie w innych miastach?
    Cytuj
  • AstaLawista 22 sty 2013, 19:52
    Ta Twoja firma jest firmą ochroniarską język więc trudno porównywać. Ale o Błyszczy faktycznie słyszałam takie opinie że są solidni, dokładni, rzetelni. Na pewno pracują tam zaufane osoby, nie trzeba patrzeć im na ręce.
    Cytuj
  • VictoriaB 8 mar 2013, 10:20
    O przyda się - takie profesjonalne sprzatanie po remoncie by si przydało.
    Cytuj
  • magdalena_r 9 kwi 2013, 15:27
    ja tych błyszczących nie znam - stronka wygląda trochę chałupniczo, w sensie, że sa raczej malutka firmą. Ja z kolei miałam do czynienia z wiekszymi, takimi juz fest firmami z branzy czystosci - to jest dopiero - sprzet, technologie... - niezle - mysle tu np o Ever Grupie. Jak w Krakowie stoja, to dokladnie nie wiem, ale na pewno Wa-wka to ich teren. Wiele hoteli korzysta z ich uslug, ale robia tez sprzatanie po remontach czy takiej bardziej "przyziemne" roboty uśmiech
    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 12:51     (ostatnio zmieniony przez autora 19 kwi 2013, 12:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Taka pomioc po remoncie to genialny pomysł - takie firmy sprzątające mają narzędzia do tego narzędzia, a wiadomo, ze remontowy bałagan nie jest łatwy do ogarnięcia i pomiędzy zwykłymi domowymi obowiązkami trudno znaleźć na to czas i siły.
    Cytuj
  • nowa_kamila 24 cze 2024, 13:46
    Firmą fachowo zajmująca się sprzątaniem, ozonowaniem i dezynfekcją wszelkiego rodzaju pomieszczeń magazynowych, biurowych oraz mieszkalnych jest https://insiemepolska.pl/ozonowanie/
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: akcja Ekoszkoła