Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Glazura do salonu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Glazura do salonu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Aquarella 18 lip 2012, 15:10
    Witam!

    Co według Was jest lepsze na podłogę do salonu? Panele, parkiet czy taka oto [url=http://www.kwadroceramika.com/]glazura[/url], imitująca drewno?

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • mp-bud 18 lip 2012, 20:41     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 19:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Parkiet to naturalne ciepło w domu. Dla mnie zawsze efektowniej w wykańczanych przez nas domach wygląda parkiet w jakiejkolwiek postacie: egzotyczny, deska, finish parkiet itp. Ceramika jak by nie była atrakcyjna to jednak nie to co drewno. Poza tym niektóre naturalne kamienie stwarzają dużo kłopotu w użytkowaniu. Np: jasny marmur. Ale wybór oczywiście należy do przyszłego użytkownika.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • loliloopy 24 lip 2012, 8:26
    Kwestia gustu i klimatu pomieszczenia a przede wszystkim upodobań. Teraz najczęściej ludzie decydują się na panele. Jeśli chodzi o płytki, to lepszy będzie gres, zobacz sobie na kolekcje z Ceramsticu np. Caldo albo Drevo, nie są tak zimne. Znajoma ostatnio robiła podłogę w małym salonie.
    Cytuj
  • konstanty 28 lip 2012, 23:44
    Wszystko zależy od wystroju salonu. Ja jestem zwolennikiem parkietu, choć niedawno moja znajoma zakupiła takie płytki ceramiczne z firmy paradyż i przyznam, że prezentują się bardzo elegancko. Naprawdę pasują do tamtego wystroju. Mniej więcej wygląda to tak:

    Tego typu płytki pasują, jeśli salon połączony jest z wyjściem na taras i wszystko "skleja się" w jedną kompozycję. Tak więc jest to zastosowanie raczej tylko do osobnego domu, a nie do mieszkań w bloku.
    Cytuj
  • mareklekan 3 sie 2012, 15:06
    DO SALONU POLECAM DESKĘ TRÓJWARSTWOWĄ FIRMY BOEN, BALTIC WOOD ITD. JEŻELI CHODZI O PŁYTKI CERAMICZNE ,TO PŁYTKI FIRMY CISA, KOLEKCJA XILEMA "WIERNE ODTWORZENIE STRUKTURY DREWNA", JEŻELI PANELE PODŁOGOWE, TO FIRMY BALTERIO.KAŻDY Z TYCH PRODUKTÓW WYMAGA INNEJ KONSERWACJI (PIELĘGNACJI). DREWNO W TEJ KONFRONTACJI WYCHODZI NAJSŁABIEJ.POPULARNE GATUNKI JAK JESION,DĄB MAJĄ NISKĄ TWARDOŚC, CHYBA ŻE DREWNO EGZOTYCZNE, ALE TO JUŻ INNE PIENIĄDZE uśmiech
    Cytuj
  • loliloopy 24 sie 2012, 15:46
    Teraz naprawdę jest bardzo duży wybór i problemem nie jest znalezienie kolekcji płytek drewno-podonych tylko wybór spośród wielu wzorów. Dobrych producentów jest sporo. Ceramstic daje zdaje się 6 letnią gwarancję, jak to wygląda u pozostałych większych producentów?
    Cytuj
  • kifonda 30 maj 2015, 3:21
    Glazura, of course. Podpowiadam, że mogą przydać się [url=http://www.nokaut.pl/elektryczne-przecinarki-do-glazury/]elektryczne przecinarka do glazury[/url] Po ostatnim remoncie wiem, że znacznie ułatwiają robotę.
    Cytuj
  • 31 maj 2015, 17:40
    mareklekan napisał:DO SALONU POLECAM DESKĘ TRÓJWARSTWOWĄ FIRMY BOEN, BALTIC WOOD ITD. JEŻELI CHODZI O PŁYTKI CERAMICZNE ,TO PŁYTKI FIRMY CISA, KOLEKCJA XILEMA "WIERNE ODTWORZENIE STRUKTURY DREWNA", JEŻELI PANELE PODŁOGOWE, TO FIRMY BALTERIO.KAŻDY Z TYCH PRODUKTÓW WYMAGA INNEJ KONSERWACJI (PIELĘGNACJI). DREWNO W TEJ KONFRONTACJI WYCHODZI NAJSŁABIEJ.POPULARNE GATUNKI JAK JESION,DĄB MAJĄ NISKĄ TWARDOŚC, CHYBA ŻE DREWNO EGZOTYCZNE, ALE TO JUŻ INNE PIENIĄDZE uśmiech
    Jak porównujesz gówno wartą deskę trójwarstwową, jeszcze gorsz gówno jakim są panele z na przykład dębowym parkietem lub dębową dechą to ty pojęcia nie masz o czym piszesz i najlepiej się nie odzywaj.
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:25
    Ostro się zaczyna robić... Po co te nerwy. Wytłumaczcie sobie to na PW i już.
    Cytuj
  • lolko5 8 cze 2015, 16:03     (ostatnio zmieniony przez autora 8 cze 2015, 16:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeszcze nigdy nie widziałam takich płytek w pokoju ale powiem, że ciekawie one wygladająuśmiech Podeślę wam tylko strone z fajnymi płytkami: [url=http://www.leroymerlin.pl/plytki-ceramiczne-i-gipsowe/glazura-terakota-gres-kamienie-naturalne/glazura,a230.html]http://www.leroymerlin.pl/plytki-ceramiczne-i-gipsowe/glazura-terakota-gres-kamienie-naturalne/glazura,a230.html [/url] Ja jak bym mogła to bym wszędzie wyłozyła płytkami tylkot jedyny ich minus, że sa bardzo zimne a ogrzewanie podłogowe do najtańszych nie nalezysmutny Wracając do Twojego pomysłu fajna sprawa bo inaczej niż wszyscy a ja lubie odrobine inności.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum