Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Hobbistyczne maszyny do drewna - proszę o radę!

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hobbistyczne maszyny do drewna - proszę o radę!

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • faworytowy 3 sie 2012, 15:23
    Mam zamiar zacząć remontować mój dom i wyrzucać stare meble. Mam w sumie bzika na punkcie własnoręcznie robionych mebli z drewna, dlatego chcialem sie dowiedzień, czy mi możecie polecić pare dobrych firm, które produkują obrabiarki, szlifiarki czy frezarki?
    Cytuj
  • mp-bud 3 sie 2012, 19:18     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 19:58, w całości zmieniany 1 raz)
    FESTOOL i wszystko jasne.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • GaPa 9 sie 2012, 12:51
    a slyszales o firmie felder?maja te wszystkie maszyny co wymieniles i to w jednej
    Cytuj
  • faworytowy 14 sie 2012, 17:29
    festool nie znam, o felderze już słyszałem, ale nie wiem wiele na ich temat. Możesz mi coś konkretniejszego powiedzieć? Czy oni mają wszystkie maszyny, począwszy od grubościówek, przez frezarki itd.? Czy to sprawdzona firma, która produkuje dobre maszyny, a nie takie jak ta tania chińszczyzna? Wiem, że oni mają swoją stronę internetową, ale to nie to samo, jak sobie poszukam sam...dzięki za pomoc! przymrużenie oka
    Cytuj
  • GaPa 15 sie 2012, 13:13
    no wiec tak felder jest znany i ma dobra opinie, miedzy innymi przez duzy wybor, ale to juz pewnie widziales na ich stronce. moim zdaniem punktuja za serwis, montaz latwa dostepnosc i porady. szkolenie ci robia takie dlugie ze nie ma opcji ze cos nie zajarzysz uśmiech
    maja maszyny od mniejszych hammera, to wielkich bryl format 4, no ale ja to hobby jest u ciebie, to nie sadze zebys potrzebowal takiego formata
    Cytuj
  • GaPa 29 sie 2012, 11:02
    tak, Hammer niby zaliczya sie, to znaczy uchodzi za maszyne przeznaczona na mniejsze potrzeby, ale powiedzialbym ze produkty ktore wychodza spod niego sa tak samo profesjonalne, a przy okazji maszyna mniej kosztuje i jest latwiejsza w obsudze
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum