Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki kupić szybkowar?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki kupić szybkowar?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • whitered 22 sie 2012, 10:14
    Jak w temacie. Zamierzam kupić szybkowar, ale zeza dostaje od przeglądania tych ofert, tyyyle jest rodzajów. Może ktoś z forum ma szybkowar i pomoże wybrać? uśmiech
    Cytuj
  • natka_pietruszka 22 sie 2012, 16:48
    Też się kiedyś dowiadywałam jaki szybkowar kupić, więc wiem o czym mówisz. Zdecydowałam się na szybkowar Silitu, ale nie pamiętam dokładnie ile zapłaciłam. Pamiętam za to, że zamawiałam ze strony internetowej Stylowa Zastawa, a nie przez konsultanta. Moja koleżanka przejechała się na tych "konsultantach", więc odradzam! Ze Stylowej przysłali mi szybkowar bardzo szybko, dlatego mogę polecić. A co do samego szybkowaru - dobrze by miał wkład do gotowania na parze, dużo wygodniej się tak rzeczy gotuje. Poza tym nie kupuj jakiegoś wielkiego jeżeli jesteś tylko Ty z partnerem - nie opłaca się. uśmiech
    Cytuj
  • emka27 20 paź 2012, 16:27
    Sama mam taki szybkowar dostałam go w prezencie i muszę przyznać że to super sprawa
    Cytuj
  • aniechto 23 lis 2012, 14:16
    Ja mam szybkowar FAGOR dobra cena a swoje zadanie spełnia jak trzeba
    Cytuj
  • pawelpiotr 26 lis 2012, 12:52
    A ja sprawiłem sobie prezent na wcześniejsze mikołajki i kupiłem szybkowar z Fisslera - powiem tak rewelacyjna sprawa uśmiech

    Mój znajomy miał go wcześniej i bardzo chwalił teraz już rozumiem dlaczego uśmiech przymrużenie oka
    Cytuj
  • adlaczego4 27 sty 2013, 19:05
    Mam od kilku lat szybkowar i wiem że potrawy w nim przygotowane są niezwykle aromatyczne, bez tłuszczu, po prostu dobre
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Hammerite