Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Jaki piec na pelet?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki piec na pelet?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • aledwon 23 cze 2013, 2:36
    Jaki model / produdecnta polecacie?
    Cytuj
  • oxytocin 5 lip 2013, 3:18
    jeżeli chodzi o producenta, to polecam tego, bo sama od nich mam: natomiast model, zalezy jakie masz potrzeby, poczytaj sobie o wszystkich i wybierz co najlepesze dla Ciebie. jak chcesz mogę Ci podesłać link, gdzie sprzedaję w dobrej cenie właśnie tego producenta kotły
    Cytuj
  • sloneczko9 10 lip 2013, 19:07
    Nie wiem jak działa pellet ale wiem że piece ternet się sprawdzają w moim domu. Wydajne, ekonomiczne i nie trzeba przy nich dużo działać.
    Cytuj
  • roberko424 31 sie 2013, 21:25
    wyłącznie za pelletami nie jestem, przepalę, bo przepalę. dlatego kupiłem kocioł w sumie 'wszystkopalny', mam Hadesa z Ekowittu, sprawdza się dobrze w blisko 400metrowym domu, jest co do grzania, a nie ma problemów.
    Cytuj
  • katarzyn_888 26 wrz 2013, 11:01
    Przeczytaj to http://muratordom.pl/instalacje/kotly-i-automatyka/piec-na-pellet-jaki-kociol-wybrac-co-kupic-do-domu,31_11215.html
    Cytuj
  • anna80 30 wrz 2013, 14:18
    Wydajny piec na pellet ma Defro - bodajże Defro Duo. Sama ma 25kw i spokojnie daje radę ogrzać spory dom. A co najważniejsze jest bardzo wydajny. Zaletą jest możliwość palenia ekogroszkiem.
    Cytuj
  • marek46 19 paź 2013, 22:11
    ja u siebie mam kocioł z Piecbudu - z podajnikiem, do tego mam podłączony panel pokojowy (co naprawdę polecam, ogromna wygoda - ustawiasz sobie temperaturę i już). kocioł teraz będę miał 3 sezon grzewczy i wszystko spisuje się bez zarzutu.
    Cytuj
  • Mulinka 21 paź 2013, 12:06
    Tak piec z podajnikiem będzie dobry. Pellet też jest lepszy od eko-groszu, bo nie konieczne jest częste [url=http://]czyszczenie wymiennika[/url] oraz elementów pieca. Choć słyszałam też o piecach elektrycznych.
    Cytuj
  • spring86 30 lis 2013, 22:17
    Ja też jeżeli idzie o producenta to mogę polecić Piecbud, robią naprawdę jakościowo bdb kotły, a i są przystosowane do spalania różnorodnego paliwa, dla mnie to był jeden z najważniejszych parametrów.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Następna: Premium apetite