Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kolory i wystrój salonu

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kolory i wystrój salonu

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • katarzyn_888 13 lis 2013, 11:34
    W jakich kolorach urządzić salon ?
    Chcę żeby był przytulny, a nie wiem jakie kolory wybrać.
    Cytuj
  • Kasandra2013 17 lis 2013, 18:08
    Kolor to tylko baza dla przyszłej aranżacji ważne są dodatki, szczególnie te w wystroju okna.
    Cytuj
  • Wieszak 23 lis 2013, 18:49
    Nie lepiej na ścianie położyć kamień dekoracyjny? Przecież nada to wnetrzu dużo uroku, stylu i elegancji. Taki kamień np. Listello - idealnie pasuje do każdej aranżacji.
    Cytuj
  • monika_ko 24 lis 2013, 15:11
    Jeżeli chodzi o salony, to najbardziej mi się podobają jasne, słoneczne, z jasnymi meblami i przestrzenią.
    Cytuj
  • indonezja 27 lis 2013, 0:24     (ostatnio zmieniony przez autora 27 lis 2013, 9:10, w całości zmieniany 1 raz)
    Widzę że lubisz raczej zimne aranżacje. Ostatnio kupowałam w Black Red White lampę i myślę, że również coś znajdziesz dla siebie. Jeśli szukasz pasującego oświetlenia to rzuć okiem oświetlenie. Wydaje mi się że świetnie będzie pasowała seria SPOT ARSA.
    Cytuj
  • Agna 27 lis 2013, 19:01
    Ładna ta narzuta na łóżko.
    Cytuj
  • pawelR43 29 lis 2013, 22:19
    Można by też dać coś na ścianę, jakiś obraz lub fototapetę.
    Cytuj
  • Swojezdanie 4 gru 2013, 9:50     (ostatnio zmieniony przez autora 4 gru 2013, 9:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Hmm, żeby salon był przytulny, cała kolorystyka nie musi być ciepła, nawet jak dobierze się jakąś chłodną barwę ścian, to wystarczy przełamać ją cieplejszym odcieniem w meblach, czy dodatkach. Ja właśnie wczoraj przeszukiwałam [url=http://]aranżacje wnętrz[/url] w poszukiwaniu rozwiązań dla mojego przyszłego salonu i zauważyłam, że najbardziej przemawia do mnie połączenie brąz plus ecri, ewentualnie szarość plus biel, ale wtedy konieczne są jakieś kolorowe, ożywiające całość dodatki.
    Cytuj
  • marysianka667 13 gru 2013, 10:16
    Ja preferuję stonowane kolory ścian. Nie mam wtedy problemu z dopasowaniem do nich mebli i dodatków. Te aranżacje i kolory są bardzo w moim guście
    http://muratordom.pl/wnetrza/projekty-i-aranzacje/przytulne-aranzacje-salonow-zdjecia,74_11573.html
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum
Poprzednia: Obudowanie wanny