Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kuchenka mikrofalowa z funkcją gotowania

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchenka mikrofalowa z funkcją gotowania

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • onione 4 mar 2013, 19:02
    Zastanawiam się nad zakupem kuchenki mikrofalowej tylko nie wiem co oznacza określenie gotowanie kombinowane 1 lub gotowanie kombinowane 3, która z tych kuchenek jest lepsza?
    Cytuj
  • hasanna 6 mar 2013, 13:37     (ostatnio zmieniony przez autora 6 mar 2013, 13:37, w całości zmieniany 1 raz)
    szczerze to ja w ogóle odradzam zakup kuchni mikrofalowej, na pewno jedzenie w niej podgrzewane do najsmaczniejszych i najzdrowszych nie należy, mnie przydaje sie tylko do rozmrażania czegoś jak nie mogę za długo czekać
    Cytuj
  • jarzynka 6 mar 2013, 13:54
    są takie kuchenki, które oczywiście łączą w sobie funkcje kuchenki mikrofalowej i tradycyjnego piekarnika.Można w nich wypiekać, opiekać, grillować i gotować na parze.W mojej kuchence jest również coś takiego jak funkcja roztapiania- możemy roztopić masło czy czekoladę.
    Cytuj
  • pistacja 15 mar 2013, 9:55     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2013, 9:56, w całości zmieniany 1 raz)
    Podobnie jak Hasanna nie jestem fanką tego typu urządzeń, bo pozbawiają żywność wszelkich wartości odżywczych. Nawet nie warto wkładać tam zdrowych produktów, bo kiedy je stamtąd wyciągniemy, już takie nie będą.
    Cytuj
  • aniechto 5 kwi 2013, 12:55
    Może i tak ale na szybkiego coś odgrzać to mikrofalówki to niezłe rozwiązanie. I ja wykorzystuję je tylko do podgrzewania a nie do gotowania grillowania itd. od tego są inne urządzenia a główna funkcja mikrofali to właśnie szybkie odgrzewanie.
    Cytuj
  • bartosz_s 5 kwi 2013, 15:32
    W dzisiejszych zabieganych czasach ciężko wyobrazić sobie kuchnie bez mikrofalówki, jest nieodzowna przy szybkim przyrządzaniu posiłków zwłaszcza- podgrzewaniu, rozmrażaniu, do gotowania raczej bym nie stosował uśmiech
    Cytuj
  • jarzynka 10 kwi 2013, 20:14
    Obecnie na rynku są takie mikrofale, które spokojnie mogą zastępować niektóre funkcje dostępne w piekarniku. Prawda jest taka, że większość z nas używa mikrofali tylko do odgrzewania potraw.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum