Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Kuchnia industrialna

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kuchnia industrialna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Klatka 30 cze 2013, 14:39     (ostatnio zmieniony przez autora 30 cze 2013, 14:40, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam! Jestem właśnie w trakcie remontu i zastanawiam się nad aranżacją kuchni. Podobają mi się minimalistyczne i nowoczesne wnętrza jak np. tutaj ale nie jestem pewna czy taka biała kuchnia będzie praktyczna. Co o tym myślicie?
    Cytuj
  • Kajakarz 1 lip 2013, 8:07
    Sama w sobie jest ładna, ale już widze to czyszczenie po frytkach czy golonce... przymrużenie oka
    Myśmy się decydowali na projektowanie kuchni (dział meble kuchenne na wymiar warszawa) - no bo jednak jak sie ma dzieciarni moc to moda i niektóre rozwiązania odpadają,liczy się funkcjonalnośc
    Cytuj
  • fleszyn 9 lip 2013, 22:19
    Jeśli interesują Cię nowoczesne i industrialne style w kuchni może zobacz tą galerię firmy Torus z Gliwic: Oni właśnie zajmują się projektowaniem takich designerskich i modnych wnętrz przymrużenie oka
    Projektowali mi kuchnię i osobiście jestem bardzo zadowolony. Wszystko wygląda świetnie. Postawiłem na jakość, zamontowali mi najwyższej klasy sprzęt kuchenny firmy MIELE - w niskich cenach.
    Postawiłem na ciemne lakierowane fronty i jasne blaty - muszę przyznać, że kuchnia jest obecnie chyba najbardziej atrakcyjnym pomieszczeniem w moim domu przymrużenie oka
    Cytuj
  • Enterka 27 sie 2020, 21:08
    Jeśli chodzi o sprzęty to warto zainwestować w Electroluxa bo jakość dobra, sprzęty eleganckie np. teraz ta nowa lodówka co wyszła w kolorze Black Matt jest mega.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum