Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Mieszkanie w stolicy

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Mieszkanie w stolicy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 7 paź 2013, 14:45
    Gdzie w stolicy najlepiej kupić mieszkanie? Który deweloper ma najlepszą ofertę? Może ktoś z was ma jakieś info na ten temat?
    Cytuj
  • hipcio 7 paź 2013, 16:09
    Sprawdź sobie te [url=http://]apartamenty w Warszawie od Makdom[/url]. Jest to jeden z większych deweloperów, który buduje w różnych miastach Polski. Wybudowali już tysiące mieszkań, domów, apartamentów i innych obiektów. Polecam Ci akurat ich ponieważ, w Warszawie są jednym z liderów w branży budowlanej.
    Cytuj
  • mp-bud 7 paź 2013, 18:37     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2014, 20:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Wola, Bemowo, Żoliborz - ofert multum i infrastruktura dobra. Odradzam Wilanów a szczególnie nowy Wilanów - drogi i brak infrastruktury.

    www.mp-bud.com.pl
    Cytuj
  • emgielka 21 paź 2013, 11:54     (ostatnio zmieniony przez autora 24 paź 2013, 13:58, w całości zmieniany 1 raz)
    Warszawa mi się nie podoba , ale niestety zostałam zmuszona do przeprowadzki. Mój mąż dostał dobrze płatna pracę i przeprowadziliśmy się już na stałe.
    Cytuj
  • mariolka3 6 lis 2013, 10:10
    Polecam Ci przejrzeć samemu jakąś dobrą stronkę, która posiada bazę nieruchomości tylko z rynku pierwotnego uśmiech
    Cytuj
  • Moloo 8 gru 2013, 18:48
    A szukałeś przez internet. Ja jakiś czas temu przeglądałem stronę i bardzo przykuły moją uwagę te ogłoszenia. Bo nie zawsze przez kogoś znajdziesz coś tańszego. Gdy poszukasz samemu lepiej na tym wyjdziesz.
    Cytuj
  • plny 12 gru 2013, 18:02
    A może warto skorzystać z wyszukiwarki nieruchomości, np. http://www.ihouse.pl/warszawa/sprzedaz/mieszkanie . Można znaleźć naprawdę wiele atrakcyjnych ofert nieruchomości w całej Polsce.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum