Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Nieruchomości w inwestycji BI Polska (Warszawa)

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nieruchomości w inwestycji BI Polska (Warszawa)

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • mallutka 19 paź 2012, 21:11
    Mam zamiar jeszcze w październiku podpisać z umowę z BI Polska na zakup mieszkania w Villa Park. Nie rezygnuję jednak z negocjacji i dlatego szukam osób, które też są zainteresowane zakupem nieruchomości od tego dewelopera (niekoniecznie w villa parc). Jeżeli będzie nas więcej, to na pewno łatwiej się dogadamy i wierzę, że wspólnymi siłami wywalczymy korzystniejszą cenęuśmiech Stąd moja prośba do wszystkich planujących zakup mieszkania w BI Polska o kontakt ze mną w celu ustalenia wspólnej taktyki i szczegółów współpracyuśmiech Myślę, że warto próbować, bo nic nie tracimy, a zyskać można sporoprzymrużenie oka Liczę na szybki odzew! Pozdrawiam Magdauśmiech
    Cytuj
  • mallutka 11 lis 2012, 21:22     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lut 2013, 4:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Informuję, że temat już nieaktualnyuśmiech Jestem już po negocjacjach z BI Polska i po podpisaniu umowyuśmiech udało się wywalczyć zniżkę, ale potrzebna była pomoc zawodowego negocjatora. Ostatecznie i tak się opłaciło, bo kilkadziesiąt tysięcy zostało w mojej kieszeni na urządzenie sięuśmiech
    Cytuj
  • gniezd 13 lis 2012, 15:29
    A ile kosztuje taka usługa ? Droga jest ?
    Cytuj
  • mallutka 4 lut 2013, 4:03
    gniezd napisał:A ile kosztuje taka usługa ? Droga jest ?
    Tak naprawdę to koszt zależy od tego jaki rabat negocjatorowi uda się wywalczyć, bo od tej kwoty pobiera swoją prowizję. Nie ma więc tu znaczenia wartość całego mieszkania. A gdy rabatu nie da się wynegocjować, to płacić nie trzeba w ogóle.
    Cytuj
  • zylek 5 wrz 2013, 11:23
    Zobaczcie - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Millenium-Logistic-Park-Bierun-Bierun-2737ahhw,61,hale,,w,0,,,2737a Myślę, że o takich inwestycjach raczej nikt w ostatnim czasie nawet nie marzył. Ceny zrobiły się bardzo niskie, dostęp do nieruchomości ze SSE jest czymś zaskakującym. Tym bardziej, że przecież okres funkcjonowania stref został wydłużony do 2025 roku!
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum