Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Podzielniki ciepła

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Podzielniki ciepła

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • monika_k 22 paź 2013, 9:52
    prosze o radę , czy zgodzić się na montaż podzielników ciepła w mieszkaniu w bloku?
    czy one sie sprawdzają ?
    Jak wietrzyć mieszkanie gdy są żeliwne kaloryfery?
    Cytuj
  • 22 paź 2013, 12:41
    Jeżeli chodzi o wietrzenie, to przede wszystkim musisz najpierw skręcić grzejniki, apotem otwierasz okno - krótko ale intensywnie. Po zamknięciu okna nie włączaj od razu grzejników, poczekaj chwilę, żeby temperatura się wyrównała. Mi tak kiedyś poradził teść i zawsze tak robię. A co do podzielników, to też ich nie mam, ale są założone u mojej siostry i mówi, że to dobre rozwiązanie. Chyba chodzi o większą kontrole rachunków też.
    Cytuj
  • monika_k 24 paź 2013, 7:23
    Nie wiem czy zakręcenie grzejników coś da jeśli są żeliwne kaloryfery, one bardzo wolno reagują na zmiany temperatury otoczenia.
    Obawiam się, że przy wietrzeniu podzielniki będą wskazywały większy pobór ciepła?
    Cytuj
  • Leon99 20 lis 2013, 13:39
    A moze warto pomyslec o innej opcji, mianowicie chodzi mi o [url=http://]ogrzewanie promiennikowe[/url]? Moze w koncu warto przejsc ze starego juz ogrzewania, na bardziej nowoczesne, ekologiczne, ekonomiczniejsze?
    Cytuj
  • monika_k 21 lis 2013, 11:14
    no niestety nie decyduję sama ale większość mieszkańców konkretnie spółdzielnia, mamy tylko wpływ na ewentualny montaż podzielników.
    Cytuj
  • artur_matejak 14 sty 2014, 18:55
    Wydaje mi się, że to jest ok sprawa, te podzielniki ciepła. Coraz częściej się z tym spotyka wiele osób
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum