Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Pożyczka z banku czy prywatna

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pożyczka z banku czy prywatna

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Remontowany 1 lis 2010, 13:26
    Remontuje swoje mieszkanie. Mam jednak mały deficyt gotówkowy i potrzebuję pożyczki. W bankach chcą ode mnie masę dokumentów. Są jednak firmy udzielające pożyczki na dowód i bez wglądania w domowe finanse. Czy takie pożyczki nie od banku są dobre?
    Cytuj
  • FinansowyKrawiec 1 lis 2010, 14:24
    Co bank to bank. Każdy ma inne wymagania, ale w razie kłopotów nie będzie ciebie straszył.

    Na rynku jest wiele instytucji pozabankowych oferujących pożyczki gotówkowe Provident, Cetelem, Profi Credit, Cash Flow, Polski Dom Kredytowy i inne. łatwo u nich dostać, ale za to pobierają ogromne prowizje. Wystarczy, że spóźnisz się o jeden dzień z zapłatą, a rąbią takie odsetki, że łysemu włosy na głowie stają.
    Taka pożyczka to wielkie ryzyko i ostateczność. Ja bym już doradzał pójść do banku i jednak przejść całą procedurę udzielania kredytu.
    Cytuj
  • Biznesmenik 1 lis 2010, 15:29
    Możesz też spróbować pożyczki internetowej
    www.debetowo.pl
    Kokos.pl
    Czasem warto porozgladać się w sieci.
    Cytuj
  • Remontowany 1 lis 2010, 17:00
    A takie pożyczki internetowe czym różnią się od tych prywatnych?
    Cytuj
  • Biznesmenik 1 lis 2010, 20:18
    Tym się różnią, że jak ktoś ma nadmiar gotówki to może ci pożyczyć. Z taką osobą negocjujesz warunki i albo dojdziecie do porozumienia albo nie.
    Znalazłem jeszcze taki serwis Finansowo.pl
    Cytuj
  • Daria05 15 mar 2012, 9:33     (ostatnio zmieniony przez autora 15 mar 2012, 9:33, w całości zmieniany 1 raz)
    Pożyczki w banku zawsze będa lepsze niż w lichwiarskich firmach.
    Mimo kryzysu banki maja ciekawą ofertę. Jak chcesz kupić nową pralkę, telewizor to czemu nie skorzystać z Max Pożyczki z PKO BP. Ofert jest dużo. Nie trzeba korzystać z firm pożyczkowych.
    Cytuj
  • zylek 19 paź 2012, 12:55
    Wszystko zależy od firmy -Tutaj promocja - 500 tysięcy bez bik i zaświadczeń. Nie sądzicie, że oferta szokująca? Bywa i tak, że banki dają gorsze warunki niż firma pożyczkowa...
    Cytuj
  • styxia 30 paź 2012, 1:17
    Oferta co najmniej zastanawiająca. Ja od czasu do czasu korzystam z tego typu firm jak potrzebuję kasy na szybko. Wtedy akurat Profi Credit i 10 tysięcy błyskawicznie się na koncie pojawia.Jak dotąd spośród wiarygodnych firm nikt, oprócz właśnie Profi Credit, nie oferował tak dużych kwot.
    Cytuj
  • zylek 23 mar 2015, 13:51
    Prywatnie, z firmy, jeśli ma być łatwiej. I może być nawet taniej, bo jeśli chodzi o pożyczki prywatne to masz opcję trafiania ofert bez odsetek - np. AlfaKredyt ma pierwszą pożyczkę bez kosztów. Tak więc kwestia szukania i porównywania ofert. Tyle.
    Cytuj
  • Edzia111 6 cze 2016, 19:27
    Hej w ostatnich czasach coraz trudniej uzyskać pożyczkę w banku dlatego stałam się zwolennikiem firm finansowych. Szczerze mówiąc sama skorzystałam z takiej firmy. W platformie finansowej masz oferty kilku banków i raczej nie ma możliwości żeby nie otrzymać pożyczki. Za jakiś czas planuje remont mieszkania i również zamierzam wziąć u nich kasę.
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum