Favore.plForumRemonty, budowa, wnętrza i ogrody

Sauny fińskie czy Sauny infrared - różnice - która sauna lepsza

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sauny fińskie czy Sauny infrared - różnice - która sauna lepsza

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 6 cze 2013, 9:58
    Zastanawiam się nad zakupem sauny do siebie do domu.
    Wyczytałem, że są głównie 2 sauny fińskie i sauny infrared - która waszym zdaniem jest lepsza? Czytałem , że sauny infrared są skuteczniejsze i zdrowsze ale czy to prawda?
    Czy ktoś korzystał z jednej i drugiej i może wskazać różnice?
    Cytuj
  • Agrestowa 3 lip 2013, 9:18
    Hej Czy sauny infrared są zdrowe można polemizować. Ale wszystko w nadmiarze bywa szkodliwe. Na pewno ich dużą zaletą jest to iż można w nich spędzić więcej czasu, przebywanie nie jest tak męczące jak w tradycyjnej. Działań leczniczych też ma sporo, oczyszczanie z toksyn, uelastycznianie naczyń krwionośnych, poprawa funkcjonowania nerek, łagodzi bóle poprzez zmniejszenie napięć mięśniowych itp.. Z doświadczenia własnego może napisać działa relaksująco, poprawia wygląd cery, dużo jeżdżę na rowerze i doskonale też niweluję "zmęczenie mięśni". wielki uśmiech Minusem wielki uśmiech mojej sauny jest jej rozmiar czasem mam ochotę się położyć a nie da się. Ale mam jaka mam i od roku funkcjonuję bez żadnych problemów.
    Cytuj
  • Dociekliwy 22 sie 2013, 21:37
    Hej, dość aktywnie spędzam czas (udało mi się przebiec maraton ). Często pomiędzy treningami korzystam z sauny fińskiej i jestem w 100 % jej zwolennikiem. Jeżeli chodzi o sauny na podczerwień to według mnie najważniejszym elementem są promienniki.
    Cytuj
  • Dociekliwy 23 sie 2013, 17:52
    Przed wyborem rodzaju sauny dobrze jest zapoznać się z przeciwwskazaniami http://www.saunyspa.com/poradnik/
    Cytuj
  • Kajakarz 12 paź 2013, 11:15
    No w ogóle myślę, że przed jakimkolwiek zakupem tego typu, to przeciwwskazania trzeba znaćuśmiech
    Można też zawsze podpytać o plusy i minusy takiego urządzenia jak sauna tych, którzy je projektują i instalują dlaczego?
    Bo takim firmom nie zależy na tym, żeby ktoś się w ich saunie sparzyl, czy pochorował, dlatego przeciwwskazania i wskazania to znają na wylot.
    Cytuj
  • grawol 3 sty 2014, 9:26
    Witam, mi podoba się strasznie sauna fińska infrared Hyundaia, na tej stronce fajnie jest wytłumaczone na czym polega różnica między kabiną cieplną Infrared a tradycyjną sauną
    Cytuj
Remonty, budowa, wnętrza i ogrody - dyskusje na forum