Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

CB Radio - wybór i instalacja

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

CB Radio - wybór i instalacja

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Bogusz 13 wrz 2010, 13:18
    Witam wszystkich. Zastanawiam się nad wyborem CB radia do mojego wozu. Na rynku w chwili obecnej jest dostępna masa modeli, dlatego jak dotąd nie mogłem się zdecydować na nic konkretnego. Jacy producenci CB są godni zaufania? Jak zamontować CB radio?
    Cytuj
  • samuraj 4 lis 2010, 21:35
    Ja radze się skontaktować z ludźmi z tego sklepu http://www.sklep.hadron.pl/cat-pl-5-CB-Radia.html bo mają w ofercie fajny sprzęt w dobrej cenie i znają się na rzeczy - jeśli powiesz jaki masz budżet i określisz mniej więcej swoje wymagania, to na bank doradzą Ci coś solidnego. Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na dobrą antenę - warto dołożyć trochę pieniędzy i kupić jakiś lepszy model.
    Cytuj
  • PanSamochodzik 5 lis 2010, 1:25
    Najważniejsza jest antena, później instalacja a na końcu urządzenie. Polecam radyjko TTI TCB-880 i antenę President Iowa lub Missouri. Najlepiej po montażu albo jeszcze przed nim, pojechać do punktu z CB i poprosić o wypróbowanie radia na miejscu przy uruchomionym silniku. Inaczej w trakcie jazdy można się rozczarować.
    Cytuj
  • pendolino 13 gru 2010, 15:06
    A czy jest jakaś długość anteny, która jest zalecana?
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum