Favore.plForumSamochody, usługi transportowe

Reklama na samochodach - czy to skuteczne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama na samochodach - czy to skuteczne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • 22 lip 2013, 10:04
    Czy reklama na samochodach jest skuteczna?
    Jestem z Katowic i mam firmę usługową (remonty) czy reklama na aucie to dobry pomysł? Mam tutaj firmę z Katowic i nie drogo cenią sobie oklejania auta reklamą.
    Co sądzicie?
    Cytuj
  • Carmelita 24 lip 2013, 16:55
    Tak, jeżeli jest duża i czytelna to na pewno pomoże skojarzyć markę przymrużenie oka Natomiast taka reklama może być tylko dodatkiem do skutecznej działalności.
    Cytuj
  • emgielka 19 sie 2013, 18:21
    Oklejenie to bardzo dobra sprawa. Weź pod uwagę że takie auto rzuca się w oczy - o ile jakoś ciekawie je okleisz.
    Cytuj
  • rozmawiaj 6 wrz 2013, 12:42
    Skuteczna i do tego dość tania, jeśli weźmiemy pod uwagę inne formy reklamy. Na dobrą sprawę inwestujesz tylko w oklejenie samochodu. W zależności czym jeździsz, trzeba dostosować do tego odpowiednią folię. Jedne są droższe, drugie tańsze. Możesz mieć folię przepuszczającą swiatło na szybach, lub okleić całą karoserię. Najważniejsze, żeby przekaz samej reklamy był prosty i widoczny. Małe literki „remont” i dane, nie będą dobrze świadczyć o profesjonaliźmie Twojej firmy. Myślę, że to najodpowiedniejsza reklama dla Twojej działalności, więc warto.
    Cytuj
  • czwartkowa 12 wrz 2013, 11:22
    Reklama reklamą, ale czy cierpi na tym sama karoseria?
    Cytuj
  • moriszja 18 wrz 2013, 9:29
    Taka reklama to nie jest coś jak ulotka, którą każdy wyrzuca, jest ona praktycznie do końca życia samochodu, więc jest opłacalna. Nawet jeśli niej przybędzie nam około 10 klientów to i tak jest już to sukces.
    Cytuj
  • Agna 19 wrz 2013, 12:28
    Teraz tyle aut jest oklejonych,że ja już nie zwracam uwagi na napisy.
    Cytuj
  • krzys25198_vp_pl 13 paź 2013, 11:46
    a moze wie ktos gdzie zrobic taka reklame tyle jest tego na rynku moze ktos z was jakis adres poleci?
    Cytuj
  • Morgana88 15 paź 2013, 8:32
    Z pewnością taka reklama nie zaszkodzi, tzn szpeci trochę auto no ale jeździsz swoim to masz w zasadzie darmową reklamę tylko koszt wykonani się liczy. Spróbuj w dobrej agencji graficzno-reklamowej
    Cytuj
  • funim 31 paź 2013, 13:14     (ostatnio zmieniony przez autora 31 paź 2013, 13:17, w całości zmieniany 6 razy)
    Nie wiem, jak toleruje taką reklamę karoseria, ale ogólnie pomysł sam w sobie jest dobry. Jeśli reklama jest fajnie zrobiona i czytelna, to na pewno przykuje uwagę.
    Cytuj
Samochody, usługi transportowe - dyskusje na forum