Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Jak skutecznie diagnozować talenty pracowników?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak skutecznie diagnozować talenty pracowników?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • WiedzawFirmie_pl 9 lut 2012, 9:28
    Bardzo rozbudowane szkolenie z dużą ilością meta zdolności. Faktem jest, że wielu
    pracowników można by określić mianem: niewłaściwy człowiek na niewłaściwym miejscu
    ale czy jak będziemy umieć określać meta ... coś tam, to coś zmienimy.

    Może po prostu trzeba się tych niespełnionych pracowników zapytać co chcieliby robić
    i lepiej zorganizować stanowisko pracy aby zgrać je z celami firmy. Jeżeli się nie da
    tak zrobić to menadżer powinien przyznać się do błędu rekrutacyjnego. Pozostaje
    wówczas rozstać się z takim pracownikiem, a przy następnej rekrutacji w bardziej
    szczery sposób przedstawić czego się będzie oczekiwać od zatrudnianego pracownika.

    WiedzawFirmie.pl serwis o tym jak zorganizować Sprzedaż i świadczenie Usług
    aby zapewnić własnej firmie Konsekwentny Wzrost Dochodu
    Cytuj
  • 26 lut 2013, 16:31     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 16:32, w całości zmieniany 1 raz)
    Ponieważ nasza firma dość prężnie się rozwija i systematycznie powiększamy swój zespół szukam sposobów na skuteczną rekrutację. Niestety już kilkukrotnie „nacięłam” się na niekompetentną osobę. Zastanawiam się nad szkoleniem, ale ostatnio natknęłam się na program, aplikację umożliwiającą przeprowadzenie odpowiednich testów rekrutacyjnych. Wygląda nieźle. Czy ktoś z tego korzystał? Macie jakieś doświadczenia? Warto?
    Cytuj
  • Coach 2 mar 2013, 12:50
    Aby w naturalny sposób diagnozować talenty pracowników najczęściej stosujemy [url=http://successcoaching.pl/czym-jest-coaching/]coaching[/url].

    Dzięki Coachingowi możemy wyciągnąć to co najlepsze z pracowników i pomóc im wejść na szczyty możliwości.

    Skorzystaj już teraz z oferty coachingu biznesowego w Twojej firmie.
    Cytuj
  • Swojezdanie 8 mar 2013, 11:46     (ostatnio zmieniony przez autora 8 mar 2013, 11:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Bardzo ciekawa ta oferta, dotąd słyszałam tylko o testach, sama taki test przechodziłam, ale przyznać muszę, że wynik średnio pokrywał się z moimi umiejętnościami i z tym, co rzeczywiście lubię robić ;-)
    Cytuj