Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs językowy w Hiszpanii

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs językowy w Hiszpanii

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • quato 30 mar 2015, 10:29
    Pytanie do osób uczących się hiszpańskiego - czy ktoś uczestniczył w kursach odbywających się w Hiszpanii? Chodzi mi o taki wyjazd - zastanawiam się czy nie pojechać w tym roku na taki wyjazd ale chętnie poczytałbym o doświadczeniach osób które już przerobiły ten temat. Czy warto?
    Cytuj
  • 30 mar 2015, 19:31
    hej przymrużenie oka nie wiem czy warto, ale przejrzałem i też chętnie bym pojechał przymrużenie oka
    Cytuj
  • blue-green 3 cze 2015, 20:52
    Warto - polecam [url=http://www.sprachcaffe.com/polski/study_abroad/language_schools/barcelona/main.htm]kurs językowy [/url] w Barcelonie. To przepiękne miasto w którym nauka języka hiszpańskiego jest samą przyjemnością. Jeśli uczyć się hiszpańskiego to tylko w Barcelonie. Dla fanów piłki nożnej możliwość zwiedzenia stadionu Camp Nou
    Cytuj
  • HelDan3 12 cze 2015, 15:04
    Ja nie
    Cytuj
  • zataraa2 6 sie 2015, 8:55
    Zawsze chciałam się nauczyć hiszpańskiego uśmiech tak fajnie brzmi, na razie kupiłam sobie taki zestaw bo wyjechać na kurs nie bardzo mam jak, czy ktoś z Was uczył się z fiszek języka?
    Cytuj
  • Wycierak 13 sie 2015, 11:13
    Ja niestety nie mam czasu na takie wyjazdy. Uczę sie hiszpańskiego, ale w takiej Akademii Językowej w Gdyni. Ale nie narzekam, język już umiem dość dobrze, bo się uczę taką metoda direct
    Cytuj
  • 22 sie 2015, 16:19
    Podłączam się do tematu. Tyle, że mnie interesuje włoski wielki uśmiech
    Cytuj
  • zataraa2 3 wrz 2015, 8:34
    Ja się zaczęłam uczyć hiszpańskiego z tych fiszek, a z włoskiego też są uśmiech może coś takiego Ci się spodoba http://www.fiszki.pl/jezyk-wloski/promocje/produkt,wloski-dla-poczatkujacych-premium-oszczedzasz-65-zl,71611340,1.html
    Cytuj
  • ilonarapacz 28 wrz 2015, 23:29
    Wyjechać do kraju gdzie używa się dany język jest zawsze warto, to nigdy nie jest czas ani pieniądze stracone - no może jedynie w przypadku kiedy całymi dniami siedzisz w pokoju i w ogóle z nikim się nie kontaktujesz, nie rozmawiasz, nigdzie nie chodzisz, bo tak też może być. Ale jeżeli chociażby idziesz do sklepu hiszpańskiego i rozglądasz się po półkach z towarami, z napisami po hiszpańsku, to już po nawet takim tygodniu czy dwóch po prostu szybciej "łapiesz" ten język niż przez analogiczny okres, ale tylko ucząc się z książki w PL.
    Cytuj
  • JagoDeczka 2 paź 2015, 10:50     (ostatnio zmieniony przez autora 2 paź 2015, 10:51, w całości zmieniany 1 raz)
    Mnie z kolei interesują kursy językowe w Hiszpanii. Nie byłam nigdy, ale słyszałam, że wiele można się nauczyć. Chciałabym wyjechać na ferie zimowe, ale skończy się pewnie, że dopiero na wakacje rodzice mnie puszczą.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum
Następna: studia w Opolu