Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Kurs tańca dla dziecka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kurs tańca dla dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • miranda88 19 lut 2013, 22:59
    Myśleliście kiedyś o tym, żeby wysłać swoją pociechę na kurs tańca? Chrześnica chodząca do fajnego przedszkola uczęszcza tam na zajęcia z rytmiki i tańca i jest nimi zafascynowana. Pomyslałam, ze może na jej zbliżające się urodziny (kwiecień) kupiłabym jakiś karnet na typowe lekcje tańca dla dzieci, ale nie mam pojęcia, czy takie coś w ogóle istnieje. Orientujecie się może?
    Cytuj
  • ngapet 20 lut 2013, 14:25
    Zamiast na kurs to lepiej zapisz dziecko do jakieś szkoły tańca. Więcej się tam nauczy.

    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:24
    ja jako nastolatka chodziłam na kurs tańca i przed moją grupą były właśnie takie małe dzieci w wieku powiedzmy 5-7 lat, dal nich to wielka frajda, z resztą ja tańczyłam praktycznie do matury, więc to pasja na bardzo długi czas przymrużenie oka do dziś żałuję, ze musiałam przerwać smutny
    Cytuj
  • Swojezdanie 26 lut 2013, 12:11     (ostatnio zmieniony przez autora 26 lut 2013, 12:11, w całości zmieniany 1 raz)
    Jeśli dziecko nie jest przymuszane do takiego kursu, tylko robi to, bo to lubi, sprawia mu to przyjemność, to wszystko jest jak najbardziej ok uśmiech Gorzej, kiedy to rodzice za pomocą swoich dzieci spełniają swoje ambicje z młodości :-/
    Cytuj
  • sonique321 1 mar 2013, 15:20
    Dokładnie jeżeli tylko dziecku sprawia to przyjemność to dlaczego nie? Ważne, żeby sprawdzić czy taki kurs będzie odpowiedni dla pociechy, czyli skorzystać z lekcji próbnej, którą oferuje większość szkół tańca.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum