Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

NAUCZ SIĘ KSIĘGOWOŚCI

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

NAUCZ SIĘ KSIĘGOWOŚCI

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Gumilek 10 sty 2013, 23:59
    Mój narzeczony, który skończył zarządzanie, zrobił kurs księgowości i twierdzi, że nauczył się więcej niż przez 5 lat studiów uśmiech Pracy jednak na razie nie znalazł, ale takie są realia, szczególnie w naszym małym mieście. Szuka jednak od niedawna i mam nadzieję, że faktycznie ten kurs mu w tym pomoże.
    Cytuj
  • Aquarella 11 sty 2013, 11:46
    Godne polecenia są też szkolenia z zakresu "finanse-prawo-podatki". Można naprawdę wiele zyskać, idąc na takie szkolenie.
    Cytuj
  • hajarka 11 sty 2013, 14:20     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lip 2013, 10:05, w całości zmieniany 1 raz)
    Może i kursy są dobre, ponieważ w kilka dni można nauczyć się praktycznie wszystkiego co jest związane z księgowością, ale jednak to nie to samo co skończyć szkołę. Jednak pracodawcy szybciej wezmą kogoś po szkole niż po kursie.


    Cytuj
  • gieniastus 14 lut 2013, 16:46
    ja pracując w księgowości zrobiłam kurs Kadry i Płace i znalazłam nową prace uśmiech
    Cytuj
  • hasanna 20 lut 2013, 15:28     (ostatnio zmieniony przez autora 20 lut 2013, 15:28, w całości zmieniany 1 raz)
    mnie się wydaje, żeby dobrze znak się na księgowości to trzeba mieć w tym zakresie wyższe wykształcenie, a nie policealne, poza tym to jest taki zawód jak prawnik...całe życie się uczysz, bo przepisy się zmieniają
    Cytuj
  • Agnieszka_82 21 lut 2013, 8:58
    Może i masz rację, ale nie każdy ma możliwość ukończyć studia w danej dziedzinie, dlatego świetną alternatywą są właśnie kursy. Ja ukończyłam kurs księgowości od podstaw do samodzielnego księgowego w Goworku. Był bardzo intensywny i trwał z 120 godzin (to naprawdę dużo). Na studiach poza przedmiotami kierunkowymi masz wiele przedmiotów, które nawet nie są związane z tym co studiujesz, aby wypełnić lukę czasową. Podczas kursu uczysz się konkretów, było wiele ćwiczeń dotyczących rachunkowości, czy pracy na symfonii. Po kursie odbył się egzamin końcowy, po którym dostajesz dyplom i masz zawód w kieszeni uśmiech a więcej praktyki zdobywasz pracując. Ja czuję, że uczę się cały czas, chociaż od roku jestem zatrudniona na stanowisku księgowej. pozdrawiam i polecam uśmiech
    Cytuj
  • naknaknokin 9 kwi 2013, 14:15
    Prowadzę swoją własną działalność od kilku lat i też postanowiłem zrobić kurs księgowości. Przyznam, że nie był to stracony czas, jednak wolę korzystać z pomocy profesjonalnych biur księgowych, tym bardziej, że do rozliczenia mam w miesiącu sporo. Jeszcze pozostaje kwestia podatków. Korzystając ze specjalistycznego doradztwa podatkowego- tax advisor service, mam pewność, że jestem na bieżąco z przepisami. Jednak ciężką zdążyć na czas, gdy prowadzi się własną działalność, jeszcze chce się rozliczyć sprawy księgowe, i śledzić na bieżąco zmiany w prawie podatkowym.
    Cytuj
  • olanowik 16 kwi 2013, 14:05
    księgowości można nauczyć się w różny sposób . Ja korzystałam z Instytutu Szkoleniowego GoWork.pl Zaoferowali mi kurs " Zamknięcie ksiąg rachunkowych w placówkach oświatowych" . Kursy dla nauczycieli był na bardzo wysokim poziomie.
    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum