Favore.plForumSzkoły, kursy, szkolenia, korepetycje

Nauka Business English - Jak ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Nauka Business English - Jak ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • majesty15 30 cze 2013, 15:20
    Witam

    polecicie jakaś sprawdzoną metodę jak w miarę szybko przyswoić zakres słownictwa odnoszący się do biznesowego angielskiego.
    Cytuj
  • zielonakaruzela 11 lip 2013, 13:21
    moim zdaniem jedynie żywy kontakt z językiem poparty dobrze wyłożoną teorią może dać satysfakcjonujące efekty, dlatego polecam ci porządny kurs a nie metody z internetu...moja znajoma była np na kursie z business english i bardzo sobie chwaliła, więc może zainteresuj się właśnie tym kursem, o innych niewiele słyszałem, ale ten ponoć naprawdę niezły uśmiech
    Cytuj
  • Olaolajna 11 lip 2013, 13:27
    Też wydaje mi się, że kurs z native speakerem będzie najbardziej korzystny. Przynajmniej równie ważny jest jednak kontakt z tym językiem na co dzień,choćby przez czytanie angielskojęzycznej prasy branżowej, stron interentowych czy oglądanie filmów o tej tematyce. Osłuchanie się z niektórymi zwrotami, wyłapanie ich kontekstu - to również jest bardzo ważne. Tak uczeni są m.in liderzy MLM, marketingowycy, którzy z racji wykonywanych zadań, mają bardzo często kontakt z tym językiem.
    Cytuj
  • sonique321 15 lip 2013, 15:27
    Kontakt z nativami to podstawa.
    Cytuj
  • anulka227 29 lis 2013, 9:58
    najlepiej oddać się w ręce profesjonalistów uśmiech ja się zapisałam na kurs business english w ramach szkolenia dla firm w szkole Długi Język w Warszawie. zajęcia były super uśmiech przełamałam w końcu barierę mówienia....jakoś tak sympatycznie tam było i to pomogło mi się otworzyć przymrużenie oka no i dostałam słownik wielki uśmiechwielki uśmiech także polecam gorąco!
    Cytuj
  • majestic24 12 mar 2014, 14:43
    Akurat w Warszawie takie kursy prowadzi również szkoła TFLS. Najlepiej szukać takich placówek, które posiadają różne certyfikaty jakości nauczania.
    Cytuj
  • Meggi85 16 kwi 2014, 8:19
    Ja i tak wole uczyć się efektywnie i nie musieć tracić czasu na dojazdy. Z opcji Biznesowej wykupiłam super memo i jestem bardzo zadowolona.

    Cytuj
Szkoły, kursy, szkolenia, korepetycje - dyskusje na forum