Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Kontrola komputera pracownika, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kontrola komputera pracownika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4  
  • Barbra67 24 mar 2011, 23:41
    Tylko że to wcale nie zabezpiecza przed instalowaniem programu, można go sobie przynieść na pendrivie...uśmiech
    Cytuj
  • Grantorino 25 mar 2011, 7:15
    Z pendrive'a można program uruchomić, ale nie zainstalować na dyskuuśmiech To właśnie zabezpiecza przed nielegalnym oprogramowaniem instalowanym przez pracowników, a co za tym idzie, przed wirusami. Ogólnie komputer jest bezpieczniejszy.
    Cytuj
  • Domatorres 25 mar 2011, 7:51
    coś mi się zdaje, że tak do końca to i tak nie jesteśmy w stanie tego kontrolowaćuśmiech Ale zgoda, że jeśli wyraźnie rzutuje to na dzialanie firmy, to trzeba jakoś przeciwdziałać...
    Cytuj
  • grecki_smakosz 25 mar 2011, 8:46
    Osobiście słyszałem o takich programach, które monitorują pracę podopiecznych.
    Cytuj
  • witczyk 6 kwi 2011, 20:25
    Witam. Nasza firma specjalizuje się w programach kontrolujących pracę wykonywaną na komputerach, jeżeli są państwo zainteresowani ofertą lub potrzebują porady w jaki sposób skutecznie kontrolować pracę swoich pracowników proszę o kontakt:
    Cytuj
  • NGGroups 30 cze 2011, 6:48
    Jestem dystrybutorem oprogramowania komputerowego.
    Zapraszam na swoją stronę, jest jedna oferta - oprogramowanie do śledzenia pracownika. Lub bezpośredni kontakt - mogę specjalnie wyszukać najbardziej odpowiednie oprogramowanie - różne opcje, różna cena. Jestem bezpośrednim partnerem najlepszych producentów software na świecie.
    Mam już możliwość sprzedaży w Polsce za złotówki od zaraz z gotową ofertą cenową w PLN.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • CZYSTY_POLYSK 13 sie 2011, 6:34
    Gaik napisał:W nowszych systemach (np Vista) jest coś takiego jak kontrola rodzicielska. Ci, którzy mają dzieci i komputer w domu na pewno wiedzą o co chodziuśmiech Ta funkcja umożliwia stworzenie listy programów, które można zainstalować na komputerze. Jak jakiegoś programu (np Gadu-Gadu) nie ma na liście, to pracownik nie ma mozliwości korzystania z niegouśmiech
    Jesteś w błędzie, z gg można korzystać bez logowania , wystarczy dostęp do www
    Cytuj
  • Stargros 7 paź 2011, 13:20
    u mnie w firmie instalacja monitoringu wyglądała trochę magicznie i zdałem sobie sprawę z tego jak bardzo nie ogarniam tych kwestii.

    Cały monitoring wykonywała mi firma pc doc. miałem mieć monitoring ma 5 komputerach pracowników. Jeden pracownik wpadł do firmy na kilka minut, zrobił dwa kliknięcia na każdym komputerze i później inny pracownik zdalnie wszystko robił z drugiego końca kraju.

    I teraz najlepsze- uważam, że zapłaciłem połowę tego, co zapłaciłbym za tą samą usługę kiedy informatyk przyjechałby do mnie do firmy. Do tego dochodzi fakt, że całość została ustawiona w kilka godzin, normalnie informatyk mógłby mi to ustawiać cały dzień.

    Fajna sprawa... warto się zainteresować...
    Cytuj
  • Strzyga 12 paź 2011, 11:12
    Słyszałem o tej firmie, podobno działa bardzo sprawnie i szybko.
    Cytuj
  • Strzyga 8 gru 2011, 11:42
    U mnie w biurze system monitoring wprowadzała firma Pc Doc i jestem bardzo zadowolona, nie obciąża komputerów, a mam pełne informacje. Można zainteresować się ich usługami.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum