Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Kontrola komputera pracownika, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kontrola komputera pracownika

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 z 4
  • samuraj 8 mar 2012, 12:29
    mnie szczerze przeraża fakt, że ktoś może mnie kontrolować, jak przychodzę do pracy to po to, żeby pracować a nie robić Bóg wie czego na komputerze, nie podoba mi się, że ktoś może sprawdzać co robię, większy sens mają dla mnie programy, które ułatwija komunikację czy w których raportujemy, to co zostało wykonane, najlepiej jest dobrać "program na miarę" jaki oferuje firma Hit Enterprises, dzięki temu szef może mieć ogląd co jego pracownicy robią, ale też bez zbędnej kontroli.
    Cytuj
  • pani_woda 1 sie 2013, 19:38
    ja uważam, że pracodawcy przesadzają z tą kontrolą... sprawdzają komputery, instalują wszędzie kamery... a większość tych działań wcale nie jest zgodnych z prawem, przeczytajcie sobie chociażby ten artykuł http://wise-warsaw.pl/monitoring-kiedy-jest-dopuszczalny-a-kiedy-juz-staje-sie-naduzyciem/
    Cytuj
  • Fisher 2 sie 2013, 10:47
    Jeżeli wydajność jest na jakimś poziomie to nie ma problemu, żeby pracownicy korzystali z komputera do prywatnych celów. Trudno jest 8 godzin siedzieć przy komputerze i tylko pracować. Czasami takie chwilowe oderwanie się od pracy np. pisząc komuś smsa/ wiadomość bardzo pomaga i ułatwia prace. Jednak jeśli wydajność spada to naturalnie trzeba blokować wielki uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum