Favore.plForumO urodzie, zdrowiu i modzie

Czy warto iść do dietetyka?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto iść do dietetyka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: O urodzie, zdrowiu i modzie 1 2 3 4 5 6 7 z 8  
  • Szachrajka 23 lip 2010, 22:41
    Hej forumowiczeuśmiech
    Korzystał ktoś z Was z porad dietetyka? Ja chciałabym się wybrać, bo już którąś z kolei dietą próbuję się odchudzać i nie idzie mi najlepiejskrzywienie Myślę sobie, że popełniam jakiś błąd, mam nadizeję, że fachowiec od odżywiania mi podpowie co robić. Ale to trochę kosztuje, bo przecież na jednej wizycie się chyba nie kończy, więc zanim zacznę taką 'terapię' to chciałabym poznać zdanie kogoś, kto się zetknął z dietetykiem.
    Cytuj
  • Paniusia 24 lip 2010, 20:32
    Moja odpowiedź: WARTO! Przez kilka lat maltretowałam się różnymi dietami i skutki były opłakane, bo nie dość, że kilogramów mi zbyt wiele nie ubyło koniec końców, to jeszcze rozregulowalam sobie żołądek. W końcu pomyślałam, że sama nie dam rady i umówiłam się na wizytę u dietetyka, zresztą znalazłam go na favore. I nauczylam się, że nie każda dieta jest dla każdego, a najlepsza to tak, która zostaje indywidualnie dopasowana do konkretnej osoby. Nie ma cudownych sposobów na zgubienie 10kg w dwa tygodnie! Teraz ważę ie trzeba, problemy z żołądkiem zniknęły, ale zajęło mi to ponad pół roku pod kontrola dietetyka i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki uśmiech
    Cytuj
  • Aubiergine 25 lip 2010, 0:23
    A czy taki dietetyk ustala dokładny jadłospis? I czy nie wystarczy iść do niego raz, ustalić plan i po prostu się go trzymać?
    Cytuj
  • Beetlejuice85 29 lip 2010, 22:26
    A ja bylam u dietetyczki, powiedziała mi co mam jeść i jak ćwiczyć. Nie schudłam, bo nie trzymałam się jej zaleceń. Doszłam do wniosku, że jak sama sie nie zmotywuję to nikt mi nie pomoże. A ta pani nic mi takiego odkrywczego nie powiedziała, więc nie wiem czy warto. Jakbym miała jakieś problemy była na cos chora to rozumiem, ale w kwestii diety trzeba samozaparcia i tyle!
    Cytuj
  • Ronjaa 30 lip 2010, 6:07
    Polecam konsultacje z dietetykiem w przypadku jakichś problemów trawiennych. Mnie się wydawało, że cierpię na jakąś poważną chorobę, a okazało się, że winna była zła dieta. Ale potrzeba było obszernego wywiadu i żmudna zmiana żywieniowych nawyków żeby się od tego uwolnić. Bez dietetyka nie dałabym rady, przede wszystkim nie odkryłabym przyczyny moich dolegliwości.
    Cytuj
  • Vesna 30 lip 2010, 8:58
    Ja też skorzystałam z pomocy dietetyka, bardzo mi pomógł, bo wydawało mi sie, że zdrowo jem, a popełnialam kilka błędów, przez które źle się czułam. Nie miałam tej fachowej wiedzy żeby odkryć, że np brzuch mnie boli, bo w moim pożywieniu jest za mało błonnika. Dowiedzialam się wielu interesujących rzeczy, jak to co jemy działa na cały nasz organizm. Bardzo polecam takich fachowców.
    Cytuj
  • 30m1n1k4 30 lip 2010, 10:08
    Wg mnie warto iść do dietetyka, ale nie wierzę, że to pomaga schudnąć, bo podstawowy problem wszystkich z nadwagą to brak silnej woli, a dietetyk nie będzie stał przy nas 24h na dobę. Trzeba się samemu pilnować i tyle niestetyprzymrużenie oka
    Cytuj
  • peana 27 kwi 2011, 10:12
    Na pewno odchudzanie pod opieką dietetyka jest o wiele zdrowsze niż samodzielnie próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Np. w Centrum Medycznym Vimed podczas całego procesu odchudzania jest się nie tylko pod opieką dietetyka, ale również lekarza. Specjalista powie dokładnie co jeść i jak trenować, a lekarz będzie czuwał, czy odchudzanie przebiega prawidłowo. Dzięki temu szybciej i skuteczniej można uzyskać swoją wymarzoną sylwetkę.
    Cytuj
  • r11 27 kwi 2011, 11:54
    a czy ktoś z Was korzystał z serwisu vitalia? Bo ja się zastanawiam. Tam jest forum i te wszystkie historie ludzi, którzy juz sie odchudzili dzięki nim, ale nie wiem czy to nie taka reklama tylko... może ktoś z Was kupił u nich dietę albo jakiś znajomy? Albo jakaśuśmiech
    Cytuj
  • ciuciubabka 27 kwi 2011, 15:16
    Mój kolega z pracy sie skusił, na razie jest zadowlony, bo jemu musi ktoś mówic co ma jeśćuśmiech Trzyma się tego i powoli widać efekty.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 8  
O urodzie, zdrowiu i modzie - dyskusje na forum