FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Callanetics

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zatroskana 28 lip 2010, 10:26
    Koleżanka poleciła mi ostatnio poszukać w internecie starych nagrań z ćwiczeniami Callanetics. Mówi, że kiedyś dzięki nim doszła do świetniej formy. Czy ktoś z was próbował tych ćwiczeń? Przyznam, że koleżanka od kilku lat naprawdę świetnie wygląda, więc jeśli to zasługa tych ćwiczeń to na pewno warto przymrużenie oka Tylko tak się zastanawiam, bo myślałam, że callanetics to przeżytek przymrużenie oka Ktoś z Was próbował?
    Cytuj
  • caryca 28 lip 2010, 16:29
    Ja kiedyś próbowałam takich ćwiczeń. Miałam starą kasetę, gdzie był godzinny cykl ćwiczeń. Bardzo dobrze się po nich czułam i muszę przyznać, że na figurę też miały dobry wpływ. Tylko teraz nie mam jak ćwiczyć, bo video już dawno nie działa... A kaseta stoi na półce
    Cytuj
  • rzenia 29 lip 2010, 10:26
    caryca napisał:Ja kiedyś próbowałam takich ćwiczeń. Miałam starą kasetę, gdzie był godzinny cykl ćwiczeń. Bardzo dobrze się po nich czułam i muszę przyznać, że na figurę też miały dobry wpływ. Tylko teraz nie mam jak ćwiczyć, bo video już dawno nie działa... A kaseta stoi na półce
    Polecam przegrać kasetę z vhs na płytę, ja ostatnio tak całą kolekcję pamiątkowych kaset przegrałam uśmiech

    A co do Callaneticsu to ja polecam pilates To taka modyfikacja przymrużenie oka Osobiście preferuję zajęcia na sali fitness, ale można też kupić płytę i ćwiczyć w domu.
    Cytuj
  • anatolija 29 lip 2010, 14:29
    Jak dla mnie pilates jest trochę nudny i za spokojny. Callanetics tez. Jakoś nie wierzę, że można zrzucić zbędne kilogramy w taki sposób... Moim zdaniem swoje trzeba wypocić... przymrużenie oka
    Cytuj
  • koninka 29 lip 2010, 16:45
    anatolija napisał:Jak dla mnie pilates jest trochę nudny i za spokojny. Callanetics tez. Jakoś nie wierzę, że można zrzucić zbędne kilogramy w taki sposób... Moim zdaniem swoje trzeba wypocić... przymrużenie oka
    A próbowałaś kiedyś tych ćwiczeń? To się tylko wydaje, że człowiek się nie poci, a po godzince takich ćwiczeń jest się całym mokrym... Nie mówię już jak następnego dnia czuć wszystkie mięśnie...
    Polecam Callanetics, dla zainteresowanych przesyłam link
    http://www.youtube.com/watch?v=7jXKl7dlaXQ&NR=1
    to jest pierwsza część godzinnego programu ćwiczeń, następne można łatwo znaleźć.

    Na prawdę dają świetne efekty!!!
    Cytuj
  • casinda_ebe 29 lip 2010, 18:38
    Ja też kiedyś ćwiczyłam callanetics z Callan Pinckney. To chyba te same ćwiczenia co w linku. Są już dość stare i można się nieźle pośmiać patrząc na stroje tych ludzi, ale naprawdę dają świetne efekty. Każdy kto uważa, że nie można się przy tym spocić niech raz spróbuje. Taki godzinny trening daje w kość, ale warto. Świetnie działa na sylwetkę, bardzo ładnie kształtuje mięśnie i do tego jest bardzo dobry dla kręgosłupa.
    Cytuj
  • caryca 29 lip 2010, 22:29
    Każdy, kto będzie próbował ćwiczyć (ja dzięki podanemu linkowi znów zaczynam przymrużenie oka niech pamięta, że najważniejsza jest precyzja wykonania każdego ćwiczenia! To od tego w głównej mierze zależy czy będą efekty.
    Cytuj
  • casinda_ebe 29 lip 2010, 23:03
    caryca napisał:Każdy, kto będzie próbował ćwiczyć (ja dzięki podanemu linkowi znów zaczynam przymrużenie oka niech pamięta, że najważniejsza jest precyzja wykonania każdego ćwiczenia! To od tego w głównej mierze zależy czy będą efekty.
    Dokładnie i do tego chyba też ważna jest ilość powtórzeń. Chociaż na początku jest nierealne, żeby zrobić tyle ile ona zaleca. Ja przynajmniej wymiękam przymrużenie oka
    Cytuj
  • caryca 29 lip 2010, 23:22
    No, ale z czasem idzie coraz lepiej. Zresztą te ćwiczenia są o tyle fajne, że ona wszystko dokładnie tłumaczy - co i jak, po kolei, co najważniejsze i pokazuje, jak nie należy tego wykonywać. Do mnie to bardzo przemawia i za to też lubię tą metodę uśmiech
    Cytuj
  • anna49 30 lip 2010, 7:20
    tłumaczy, ale tylko po angielsku smutny Jak ktoś nie jest biegły, to jest duża szansa na błędy
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum