Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 12

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • wielkitommy 10 lis 2015, 18:35
    Odpoczywam po pracy. Czasami pobiegam.
    Cytuj
  • paulinkaaa2 20 lis 2015, 9:27
    Co byście powiedzieli na taki trochę przedłużony weekend? może takie [url=http://www.sigma-travel.com.pl/wycieczki-azja/tour/61-anglia-londyn-4-dni.html]wycieczki anglia[/url]? warto chyba tak pozwiedzać prawda?
    Cytuj
  • kosmiczna 27 lis 2015, 11:29
    My najczęściej jesteśmy w domu i nadrabiamy zaległości filmowe, ale zdarza się nam też wyjechać.
    Na przykład teraz chętnie wybralibyśmy się w góry, żeby odpocząć i bardzo fajnie wygląda hotel Głęboczek.
    Jak tylko mąż dostanie weekend wolny na pewno w góry się wybierzemy, żeby się tak fajnie wyciszyć i zrelaksować przed świętami.
    Cytuj
  • lotny 10 gru 2015, 15:05
    akurat ten weekend spędze w Rzeszowie w hotelu Ferdynand w podróży służbowej... w sumie nie jest źle bo byłem już 2 razy w tym hotelu i byłem zadowolony, więc możne nawet coś wypocznę przymrużenie oka zabookowałem sobie u nich na stronie pokój i dostałem darmowy voucher na obiadokolacje, więc tym bardziej pewnie wyjazd będzie udany język
    Cytuj
  • Miln_76 17 gru 2015, 17:18
    W weekendy jestem uzależniona samochodowo od męża, bo sama niestety nie mam prawa jazdy. On z kolei zrobił się domatorem, więc woli w sobotę i niedzielę odsypiać pracę nawet, jeśli nie miał ciężkiego tygodnia. Dlatego wyprawa gdziekolwiek należy do takiej rzadkości, że to prawie święto dla nas. Z reguły wybieram się gdzieś z dzieckiem, na tyle blisko, żeby dało się tam dojechać rowerem. I marzy mi się własne auto a co za tym idzie dalsze wycieczki.
    Cytuj
  • kosmiczna 18 gru 2015, 11:12
    Ja zastanawiam się nad takimi zajęciami w szkole tańca.
    Kiedyś z mężem chodziliśmy na takie zajęcia ale jakoś z braku czasu zrezygnowaliśmy. Teraz choć nie mamy go więcej to myślę, że przydałby się nam ruch no i też trochę odskoczni od codziennego życia. Takie zajęcia to też świetny pomysł na zajęcia dodatkowe dla dzieci!
    Cytuj
  • Edward551 30 gru 2015, 18:01
    W weekendy zazwyczaj odpoczywam. To jedyne dni w tygodniu, kiedy mogę odetchnąć.
    Cytuj
  • MariuszWolek 5 sty 2016, 13:25
    W weekendy gram w gry PC albo czytam książki. przymrużenie oka
    Cytuj
  • charlotte1991 13 sty 2016, 16:51
    Ja w weekendy głównie odpoczywam czytając książki. OD czasu do czasu organizujemy z mężem wycieczki żeby dzieci poznały trochę historii i zobaczyły Polskę. W lutym chciałabym zabrac je do zamku Dubiecko który ma ciekawą historię i organizuje wycieczki w rożne miejsca. Mam już listę miejsc na ten rok, które chcielibyśmy zwiedzić. Nie wiem jednak jak będzie z urlopem.
    Cytuj
  • Teschkon 16 sty 2016, 19:43     (ostatnio zmieniony przez autora 16 sty 2016, 19:43, w całości zmieniany 1 raz)
    W weekend się odpoczywa. Wystarczy, ze cały tydzień trzeba ostro pracować.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny