Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Co robicie w weekendy ?, strona 13

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co robicie w weekendy ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • michael36 17 sty 2016, 23:09
    Oglądam TV albo pracuję. Niestety nie mam tak lekko :/
    Cytuj
  • russo 19 sty 2016, 20:41
    Czasem kino, czasem jakiś wyjazd, np. na Termy a w lecie to w okolice gór i połonin aby trochę podreptać na świeżym powietrzu.
    Cytuj
  • lotny 29 sty 2016, 10:57
    a polecilibyście jakieś miejsce na weekend nad polskim morzem?
    Cytuj
  • otojestkasia 29 sty 2016, 14:13
    Ustka. bardzo ładny kurort, jest co robić wieczorami, czysta plaża w porównaniu z innymi miastami nad naszym morzem. noclegi są na dobrym a nawet bardzo dobrym poziomie w hotelu Lubicz http://www.hotel-lubicz.pl/ więc polecam, może się przyda. elegancko i z klasą, ale to tez fajne miejsce na wyjazd z dziećmi.
    Cytuj
  • sadekowski 28 lut 2016, 21:39
    Dzisiaj jest sporo sposobów na spędzenie wolnego czasu. Wiadomo że latem zawsze dochodzi opcja wypadu nad nasze morze ale zawsze można gdzieś za granicę pojechać. W Itace na przykład jest sporo ofert City Break czyli takich krótkich wyjazdów.
    Cytuj
  • Daria05 2 mar 2016, 14:12
    Znajomi w taki sposób byli z Itaką w Paryżu z rejsem po Sekwanie. Bardzo im się podobało. Trochę mnie Paryżem zarazili, ale myślę raczej o dłuższym pobycie.
    Cytuj
  • Masa 4 mar 2016, 12:56
    A to bywa różnie, lubię coś poczytać. Na długi weekend szykuję się na jakiś wyjazd, jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale na Itace znalazłem już kilka ofert. Jeszcze pogrzebię a potem będę selekcjonował.
    Cytuj
  • Daria05 8 mar 2016, 12:23
    Itaka ma niezły newsletter. Zrób tak jak ja i się zapisze. Z jednej strony więcej przydatnych informacji, choć z drugiej może pojawić się kłopot z wyborem miejsca na wakacje, bo zdajesz sobie sprawę ile jest jeszcze ciekawych miejsc do odwiedzenia.
    Cytuj
  • Masa 14 mar 2016, 13:05
    A gdzie na stronie Itaki można podać e-maila żeby taki newsletter przychodził na skrzynkę? Nie powiem, ale przydałoby mi się takie coś, zawsze coś ciekawego może się rzucić w oko.
    Cytuj
  • Daria05 15 mar 2016, 10:08
    Znajdziesz na stronie głównej [url=http://itaka.pl]itaka.pl[/url]
    Pod nowościami i ofertami lato 2016.
    Na samym dole jest również youtube i Facebook, tam również warto się od czasu do czasu udać.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: Urlop na mazurach
Następna: czas wolny