Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jaki sport najlepszy dla dziecka?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki sport najlepszy dla dziecka?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Yago 6 sty 2011, 20:39
    Popieram w 100% Moje dzieci też pływają, a córka uczy się tez jazdy konnej, ale jest starsza - 12 lat.
    Cytuj
  • Eli2010 6 sty 2011, 21:57
    Myślalam też o jeździe konnej, ale też się boję na razie. Koń to koń, a pięciolatek sobie w razie czego nie poradzi kompletnie. Może za jakiż czas...
    Cytuj
  • 30m1n1k4 6 sty 2011, 23:59
    Syn mojej przyjaciółki trenuje capoeirę, ale on ma 6,5 roku, więc nie wiem czy nie za wcześnie. Nie wiem czy to się zalicza do sportów walki, bo to coś jak taniec jakby...
    Cytuj
  • Raf1975 7 sty 2011, 6:12
    Capoeira to jest brazylijska sztuka walki, połączona z elementami gry i śpiewu. Można chyba zacząć w wieku 5 lat, ale nie jestem pewien, na pewno fajny sport dla chłopaka, bo świetnie rozwija sylwetkę, kondycję, zwinność. A dodatkowo pozna inna kulturę, co jest też plusemuśmiech
    Cytuj
  • Eli2010 7 sty 2011, 7:17
    No dobra, ale czy to bezpieczne dla takiego dziecka?
    Cytuj
  • Raf1975 7 sty 2011, 11:13
    Nie ma obawy, zresztą te treningi dla dzieci wyglądają jednak trochę inaczej niż dla starszych, bardziej mozna to potraktowac jako taki wstep do anuki capoeiry i zajecia ogólnorozwojowe. Zmęczy się na pewnoprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Farrel 7 sty 2011, 15:10
    Na karate też można spokojnie takie dziecko posyłać, moj bratanek ma karate w przedszkolu. Jak ktoś organizuje takie zajęcia dla pięciolatków to ma pojęcie co potrafią takie dzieci i program jest dostosowany, to nie wygląda tak jak dla dorosłych, a na pewno nauczy się bezpiecznie upadać.
    Cytuj
  • franusia 7 sty 2011, 16:27
    Moja siostra też ma 5-latka, od wiosny będzie chodził na piłkę, bo jest fanem piłki nożnej po tacieuśmiech I to jest gra zespołowa, a wybiega się na bankuśmiech
    Cytuj
  • peana 20 sty 2011, 12:17
    Najlepszy jest taki, którym zainteresuje się dziecko. Nie ma sensu na siłę malucha wypychać na zajęcia, jeżeli dana dziedzina kompletnie go nie będzie obchodzić. Także chyba najlepiej będzie zobaczyć czym dzieciak się interesuje.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum